Speakychat indir

Sesli sohbet odalarına bağlanacak her bilgisayar sahibi insan mecburen speakychat javası indirmek zorundadır. Bu java olmadan kesinlikle ismini speakychat koyduğumuz odalara bağlanamazsınız. Normalde her siteye girişte bu java otomatik kendiliğinden kurulum yapmaktadır. Ama bazı bilgisayarda bulunan virüs programları ve olumsuz yazılımlar javanın kurulumunu engellemektedir. Sizde mecbur kalıp manuel olarak kendiniz yüklemelisiniz. Bu yüzden tek yapacağınız aşağıda vereceğimiz linki tıklayarak speakychet javasını bilgisayarınıza yüklemek olacaktır. Eğer yükleme esnasında yada siteye girişlerde sıkıntı yaşayacak olursanız lütfen yorum alanından bizlere sorununuzu bildiriniz.

Speakychat javası kesinlikle kötü yazılım değildir. Gönlünüzün rahatlığıyla bu javayı kurun ve bizim ailemizden biri olmaya ilk adımı atın. Başta söylemiş olduğumuz üzere kesinlikle javanın yüklemesi yapılmadan birbirinden farklı desenlere bürünmüş odalarımıza bağlanamazsınız.

SpeakyChat Plugin İçin TIKLA

Speaky chat javasını kuruyorum ben ama hala siteye giremiyorum. Diyorsanız o zaman lütfen bizlere yorumlarınız aracılığıyla ne gibi sorun yaşadığınızı anlatmaya çalışın. Anlayıp çözümü olan sorularınıza anlık cevaplar biz tarafınca verilecektir.

Elimizden geldiğince yaşanılan bütün sorunlarınıza bu sitemiz üzerinden güncel cevaplamalar vermeye devam edeceğiz. Sesli chet mekanı olarak bizi seçtiğiniz için teşekkür ediyor ve iyi sohbetler diliyoruz.

Bu yazı Sesli Chat Konuları kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Speakychat indir için 2 cevap

  1. Eren der ki:

    Speaky chati kurduğum halde sohbet sitesine girdiğimde speakychat indirmem gerektiğini söylüyor neden?

    • Doğan der ki:

      @Eren kardeş tarayıcının internet explorer olduğuna emin ol. Diğer tarayıcıların javayı henüz tam kusursuz desteklenmediği söylenebilir. Bu yüzden XP kullanıcısı isen lütfen İE programınla girmeyi dene.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>