Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Zavallı İngiltere’nin başka bir büyük kaçışa ihtiyacı var

  • Listed: 10 Ekim 2017 14:20

Description

Bu Testi kuşatan gözden geçirme sisteminin üstündeki öfkeden başka bir şey gizlenemedi
İngiltere karşısında hayal kırıklığı yaratan gol Güney Afrika aleyhine seride 1-0 öne çıkmaya çalışıyorlardı.
Cape Town’da zayıf bir performansla kaçıyorlardı, soğan tarafından güçlendirilmiş bir başka son gündür koruma eylemiyle kurtarıldılar.
İngiltere’nin seçme düşünce kuruluşu, bilgeliklerinde, Durham adamına sersemletme bowlingini saldırgan vuruşu kadar saygı duyan Güney Afrikalıların rahatlığına, Samanlıların Wanderers’daki son karşılaşması için balta atmaya karar vermişti.
İngiltere, Ryan Sidebottom’u getirdi, ancak biraz daha iyi bowling çaba harcayan bir topal ilk vuruş vuruş performansı izledikleri için pek iyi gitmedi.

    Sidebottom yorulmaksızın çalıştı, ancak cuma günü 32, dün 243’lük kurşunla 423-7 önde girmesinden önce çayından sonra dövüşen Güney Afrikalıları sürekli sıkıntıya sokmak için zip yoktu.
İngiltere’nin kırılgan yanı zor bir turun sonunda buhar ve çelik tükenmiş bir ekip oldu.
Sidebottom itiraf etti: “Tek karar bizim yoluma gitmemiş olabilir, ancak yeterince iyi performans göstermedi.
“Cipsler çöktüğü zaman son 12 ay boyunca çok fazla karakter göstermiştik ve bunu kurtarmak için burada tekrar savaşmayı göstermeliyiz.”

    Buna karşılık, Güney Afrika bir görevde bir taraf gibi davrandı. Kendilerini hak etmeyi hak etmediğini hissediyorlar ve bu hakkı koymak için çaresiz kalıyorlar.
İngiltere, ikinci turlarına mümkün olan en kötü vuruşa girdi ve 48-3’e geriledi, yine de 195 yenilgi atlatmaktan ötürü yenilgiyi atlatmaktan ölecekti.
Kötü ışık, başka bir günde daha cezalandırmaktan kurtardığı hava nedeniyle azaltıyordu – 28 aşırı yük de kayboldu – ancak oynamak için iki gün sürdükleri için başka bir kaçış üretemiyorlar mı?
Alastair Cook ve Jonathan Trott, Dale Steyn ve Morne Morkel tarafından düş kırıklığına uğratılmış yeni bir patlamada kayma kordonunu yakalayarak Kevin Pietersen’i hayal kırıklığı yaratan tur son vuruşları için koroların arasından bir araya getirdi.

    Güney Afrika’nın üçüncü başarısı, 20 yaşındaki Wayne Parnell’in ilk test mağduru olan ve 22 yaşında lbw’ye verildiğinde Andrew Strauss’un kaptanıydı.
Top çok yüksek görünüyordu ve İngiltere kaptanı bir inceleme çağrısı yapıyordu ancak en ince kenar boşlukları kullanıyordu.
Strauss, yedi saniyede yalnızca bir kez geçti ve ortalama 24 yaşında üretken bir dizi olmadı.
İngiltere, hızlı wicket’lere ihtiyaç duyan üçüncü güne başlamıştı ve onları aldık – üçü gecede 215-2’ye 20 sayı atmak için.

    Başka bir yeni topun açılmasıyla İngiltere, Güney Afrika’nın liderliğini kontrol altında tutabilirmiş gibi görünüyordu.
Bununla birlikte, AB de Villiers ve Mark Boucher’in, cansız bowling ve başka bir yönlendirme rolü turu sırasında 29 oversan 120 koyarak inisiyatifini geri kazanmalarına izin verdiler. De Villiers, hakem Tony Hill’in Graeme Swann’ı 11 ve 24’te, ancak TV hakemi Daryl Harper’ın kararını değiştirmesi için verdiler.
De Villiers kolayca verilebilirdi, eldiveninden sıyrılırken yakalandı, ancak takip eden lbw bağırması net olmayan bir kesikti.

    Boucher, sınırda bir lbw kararı çıktı ve Güney Afrika’nın o sırada 37 yaşındaki hırpani avukat tutanağı, ekibinin üçüncü günde sadece 56 üst üste attığı 208 pistten 95’ini yapmaya devam etti.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.