Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Yıldızlar Knox’un devrilmiş cinayet mahk conmiyetine tepki veriyor

  • Listed: 31 Mart 2018 00:21

Escort İlan Açıklaması

Knox, 2009 yılında, İtalya’daki Perugia’daki oda arkadaşı Meredith Kercher’ın öldürülmesiyle ilgili olarak 2009’da barların arkasına 26 yıl hapis cezasına çarptırıldı; ancak 24 yaşındaki ve eski erkek arkadaşı Raffaele Sollecito, aynı zamanda cinayetten hapsedildi. mahk conmiyet kararlarına itiraz ettiler ve Pazartesi günü, bir jüri, kendileri hakkındaki kanıtların kendilerini mahk tom edecek kadar sağlam olmadığına karar verdikten sonra serbest bırakılabileceğini söyledi.
Hikaye dünyayı fırtınaya sürükledi. Heroes yıldızı Hayden Panettiere, bu yıl başlarında bir televizyon filminde Knox’u canlandırdı (11).
Şimdi, davayı takip eden bazı ünlüler, iktidardaki şoklarını ifade etmek için sosyal paylaşım sitelerine başvurdular.
Slash yazdı, “Amanda Knox ve ailesini bugün zafer için tebrikler,” My Big Fat Yunan Düğün yıldızı Vardalos ekledi, “Ağlarken yazmamalı. Amanda Knox görmek için mutlu, Raffaelle Sollecito serbest bırakıldı. RIP Meredith Kercher.”
Davaya giren diğer yıldızlar ve kararda şunları yazdı: “Amanda knox’u ve İtalya’daki suçlu kararının altüst edilmesi için knox ailesini tebrik ederim. Onlar için bir rahatlama olmalı!
Ve aktris Melissa Joan Hart, “Amanda Knox ve Raffaele’nin nihayet özgür olacağını duymak için böyle bir rahatlama” ekledi.
Knox’ın günler içinde Washington’a, Washington’a dönmesi bekleniyor.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.