Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Yıldız Beatlemania için çıktı

  • Listed: 31 Mart 2018 03:06

Escort İlan Açıklaması

Geçtiğimiz günlerde John Lennon’un doğum günü ve Sir Paul McCartney’in üçüncü düğün günü, yeni West End müzikal Backbeat’in oyuncuları ve arkadaşları, The Beatles’ın Hamburg’daki ilk günlerinin hikayesi, tümüyle yıldızın lansmanı yapıldı.
Yeni anne David Tennant ve Georgia Moffet, Mamma Mia ile birlikte! aktör Dominic Cooper, Gary Lineker, karısı Danielle ve Harry Enfield ile birlikte oyuncu kadrosuna destek verdi.
Performansın York Dükü’nün tiyatrosunda ayakta durmasının ardından konuklar St Martins Lane Hotel’de daha fazla hava öpücüğü ve kanepeler için caddeyi aştılar.
Harry Enfield, parti boyunca scooter kaskını bırakmasına izin vermedi ancak gösteriye olan hevesini canlandırmaya istekliydi.
Yeni bir film için on yıl ya da iki yaşında olan ve Acay Of Godfrey’in kurnazca bir oyun arkadaşı olarak oynadığı Harry, “Backbeat harika, ben onu sevdim. Bu duygusal bir hikaye ve bunu çok iyi yaptılar. ”

    Partiye sevgiye rağmen, Tennant, Gürcistan’la fotoğraf taleplerini geri çevirdi ve oyuncuları ve Dominic’le sohbet etmeyi tercih etti.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.