Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Yıkayıcı haziran var bir köpük

  • Listed: 30 Mart 2018 22:09

Escort İlan Açıklaması

Bir sene önce sıcak suya büründü ve bir Comet mağazasından birkaç hafta önce satın aldığı yeni makine sürekli bir yıkama döngüsünde kilitlendi.
75 Haziran, sıcak sudan en iyi şekilde memnun olmasa da, yirmi dört yıllık bir garanti süresi içinde olduğu kadar mağazadaki 28 günlük umutsuzluktan da endişe etmedi. Makinenin yerini alacak kadar mutlu ol.
Ancak geçen kış karı, gerekli dört haftalık periyotta bir mühendis ziyaret etme şansı yakaladı.
“Yalnız bir dul yaşıyorum, bu yüzden her gün kullanmadım, sadece ailem geldiğinde. Hizmet merkezini aradım ve izin verilen zamanın üstündeyken yeni bir makinenin mümkün olmadığı söylendi ve bir tamir için yerleşmek zorunda kaldım, ”dedi, Kent’ten bir büyükanne.
Bir mühendis sonunda devre kartının yerini aldı, ancak Haziran’da sorun yaşandı.

    “Bu bulaşıkları yıkadı ama dış kasa çatlamaya başladı. daha fazla parça geldi ve yerini aldı ama aynı şey devam etti. Benim asıl meselemiz, bu Noel’i yıkamak için kırılmış bir makineyle ve kirli bulaşıklarla aynı pozisyonda olmaktı ”diye anlatıyor Crusader.
Malların satılması durumunda, garanti süresi içinde bile, bir malın hatalı olması halinde bir satıcının, malları düzeltme hakkına sahip olmasına izin verilir.
Normalde, daha önceki sorunlar ortaya çıkar ve bunların yerine daha sık rastlanırlar.
Crusader davasını ele aldığında, Haziran ayında hastaya karışmadığı için çok şanssız olduğunu ve inkar edilemez bir şekilde iyi bir müşteri olduğunu belirttik.

    Bunun kanıtı, daha pahalı bir makine satın almaya istekli olduğu ve garanti süresi dolduğunda bakım ve herhangi bir arızaya karşı beş yıllık bir hizmet garantisi alması gerçeğine de yansımıştır. ve Comet’e borçlu olduğu için mutabakat sağladı.
Haziran ayındaki makine, birkaç hafta önce yerini aldığı ve fazladan 88 pound ödeyeceği Bosch modeliyle değiştirildi.
Artık kendi iki yıllık garantisine sahip olduğu için Comet, hizmet sözleşmesini de iptal etti ve 109.99 sterlinini iade etti.
“Düşmeyeceklerini düşündüm. Her seferinde Christ- mas’ı düşündüğümde, makine için endişelenmeye başladım, bu yüzden bu muhteşem bir sonuç ”dedi.

    Uzatılmış garantiler lehine kalır. Bunlar, tüketicilere malların garanti sonrası arızalarına yönelik sözleşmeleri kapsar.
Haziran ayında, aşırı derecede pahalı olan, pahalı olmayan ve elektrik malları için büyük ölçüde gereksiz olan eleştiriler çoğunlukla eleştiriliyor.
“Bir tamirciye sahip olan aileler bunlara ihtiyaç duymayabilirler ancak her zaman, özellikle tek başlarına ya da tamir için kolay bir şekilde mevcut olmayan yaşlı insanlar için onları tavsiye ederim. huzur için buna değer. ”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.