Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Yabancı işgalciler için bahçe izni

  • Listed: 30 Mart 2018 19:11

Escort İlan Açıklaması

Yapışkan gri bulutlar ve yumuşak güney rüzgarları, kasımın buzlu parmaklarının karada soğuk bir kavrama olmasını engelliyor.
Ağaçlar hala kızardı, yutar, şarkı thrushes şarkıya geldi ve nergisler çiçek açıyor.
Bahçelerde, kuş besleyicileri çalılıklardan ve çitlerden asılır, bunların içeriği sadece mevsimlik ziyaretçilerin öncüsü tarafından nibbled.
Memelerin, ispinozların ve diğer bahçe favorilerinin istila gücü hala kırsal alanda kalan hasatta besleniyor.
Şahit olduğumuz şey, bir Akdeniz sonbaharı olarak bir Hint yaz değil. Sıcaklıklar baldır, yağmurlar uçar ve kuş göçü harikaları vardır.

    Göç, kuş hareketlerinin atlı kargaşasının belki de bu kadar çok insanı memnun eden yanlış bir kelimedir.
Kuzey Amerika’dan küçük bir sütlü çikolata tonlu pamukçuk ve muhtemelen Kuzey Afrika’dan ya da daha çok Orta Asya’nın kurak bozkırlarından oluşan en az üç çöl buğdayı, bir okyanusa varışta kaydedilen farklı kuşların toplam sayısını almasına yardımcı oldu. British Isles bu sene 450’ye, 5 türe ait tüm zamanların rekorunu kırdı ve henüz bir olasılıkla Norfolk’ta kaşlı pamukçuku teyit etti.
Son günlerin en çok gözden geçirilmiş oluşu, iki siyah doğu fırtınasının, kendi siyah kızılkuyrukumuzun Asya formunun gelişi olmuştur.

    Redstarts’ın Kent’teki Margate’e ve Kutsal Ada, Northumberland’daki kültünün bahçesinde yer alması, Batı Avrupa’daki dokuz kişiden oluşan eşi görülmemiş bir akının bir parçasıdır ve sadece bu tüylerden bahsetmekle kalmaz, aynı zamanda bu doğu ırkının kabul edilip edilmeyeceği konusundaki spekülasyonları da oluşturur. İngiliz Listesinde tam bir tür olarak.
Kuşkusuz, kuşların uzaklardan gelmesi her zaman iyi haberler yaratmamıştır.
Geriye doğru giden bir palit çabukluğu, Langet Herring’de yorgun ve yorgun düştü, Dorset toparlandı ve Portland Kuş Gözlemevi’nde sadece bir serçe kuşuyla gökyüzünden koparılmak ve serbest bırakıldığı andan yıpratmak için parlak yeni bir bacak halkasıyla donatıldı.

    İngiliz Ornitoloji Vakfı’ndan Paul Stancliffe şunları söyledi: “Bu yıl bütün gerekli malzemeler vardı. Aslında, hepsi mükemmel fırtınayı üretmek için bir araya geldikleri söylenebilir.
Transatlantik kasırgaların Eylül ayında gelişi onlarla birlikte uzun süredir beklenen Kuzey Amerika kara kuşlarını getirdi.
“Eylül ayı sonlarında ve Ekim başında baskın olan Kuzey Afrika’ya giden hafif rüzgarlar ve yüksek basınç bazı muhteşem ispinoz, yutkunma ve martin hareketlerinin koşullarını sağladı.
“Geçtiğimiz Ekim ayı başlarında ve Kasım başlarında Orta Asya’ya kadar uzanan doğu hava akışı ve yüksek basınç, son zamanlarda doğu kıyısında yer alan bölgelere bazı ağız sulanma alanları getirdi.

    “Bütün bu şeyleri bir araya getirin ve bu sonbahar uzun yıllar boyunca en iyilerden biri ve muhtemelen en iyilerden biri.”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.