Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Worthington son engel için

  • Listed: 31 Mart 2018 02:51

Escort İlan Açıklaması

Nigel Worthington, Kuzey İrlanda’nın bir yön değişikliğine ihtiyacı olduğunu kabul ettikten sonra Salı gecesi son kez ülkesinin yönetimini üstlenecek.
Kontratı yıl sonuna kadar devam eden Worthington, üç yenilgi yenilgisinden sonra kararını verdi – ikisi de düşük Estonya olan – ikisi de tarafının Euro 2012 play-off yerine umutlarını söndürdü.
“Tüm taraftarlara takımın arkasında olmak istiyorum. Taraftarların dikkat etmesi gerektiğini düşündüğüm tek şey, futbolun etrafında ve bazı basın mensuplarının olumsuzluklarıdır” dedi.
“Dikkatli olmazlarsa, bazı oyuncularımızı kapatacaklar ve paketleyecekler.
“Bu mırıltılı bir şeydi ve oyuncuları ülkelerinde bu durumlardan onurlandırmaya çalışmaktan kaçınmak istemezsiniz.
“Unutmayın, şarkı gittikçe, biz Brezilya değiliz, biz Kuzey İrlandayız. Bazen bu kolayca kaybedilebilir.”
Worthington’un asistanı Glynn Snodin ve kaleci antrenör Fred Barber da görevlerinden istifa edecek, 21 yaşın altındaki patron Steve Beaglehole’un pozisyonu ise ay sonunda gözden geçirilecek.
Şubat ayında Norveç’in ziyaretine kadar hiçbir fikstür düzenlenmemiş, İrlanda Futbol Birliği’nin yeni bir adam ataması için acelesi yoktur ve bu ayın ilerleyen saatlerinde planlanmış bir yönetim toplantısında stratejilerini oluşturacaklardır.
Shamrock Rovers patronu Michael O’Neill ve geçici asistanı Jim Magilton’un beğenisine değer, Iain Dowie zaten keskin görünüyor.
Sky Sports News’e şunları söyledi: “Oyun kariyerimin en gurur verici anı ülkemi korumaktı ve ben de her zaman yardımcı olmaktan mutluluk duyuyorum. Özgeçmişimin dikkatlice incelendiğine inanıyorum ve IFA benimle bir konuşma yapmak istiyorsa mutlu olurum. Bunu yapmak için yardım edebilirsem. ”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.