Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Woods kendi turnuvasından çekildi

  • Listed: 11 Ekim 2017 08:50

Description

Woods, Chevron World Challenge turnuvası sunucusudur ancak Pazartesi gecesi California’daki etkinliğini kaçıracağını doğrulamak üzere web sitesinde yayınladı.
Woods, “Bu hafta turnuvaya katılmayacağım için son derece hayal kırıklığına uğradım” dedi. “Seçkin bir olay olacağından eminim ve orada olamam çok üzgünüm.”
Günün erken saatlerinde Florida Otoyol Patrol, Woods’un yüz yaralanmaları ile ilgili tıbbi kayıtlar için arama emrini aradığına dair raporlardan uzaklaşmıştı.
Golf dünyasında bir numaralı Cadillac Escalade’yi Windermere, Florida’nın dışındaki yangın musluğuna atan olaylara spekülasyonlar devam etti ve evin ardından bir komşunun ağacı, Cuma gününün erken saatlerinde meydana gelen ve Woods’un hastanede tedavi altına alınmasına neden olan kazalar Yüz yırtıkları için.
Woods, kazanın sorumluluğunu üstlenen bir bildiri yayınladı, ancak Florida Highway Patrol birlikçileri üst üste üçüncü gün röportajını reddetti ve kazayla ilgili soruşturma devam ederken onu temsil etmek için yüksek profilli Orlando savunma avukatı Mark NeJame’i görevlendirdi.
Pazartesi günü, bir FHP kaynağının araştırmacı subayların Woods’un Ocoee Hastanesi’ndeki tedavisinin hastane kayıtlarını elde etmek için bir arama emri için başvuruda bulunduklarını söylediği raporlar ortaya çıktı.
Ancak polis tarafından yapılan açıklama öneriyi reddetti.
Açıklamada, “30 Kasım 2009 itibarıyla, Florida Otoban Devriyesi, bunu yapmak için yapılan girişimlere rağmen, 27 Kasım 2009 sabahı katılacağı kazayla ilgili olarak Woods’la konuşamadı.” “Bay Woods’un temsilcileri, Florida Yasası uyarınca bize sürücü belgesi, araç tescili ve geçerli sigorta belgesi vermişlerdir.
“Çeşitli medyada çıkan haberlere karşın, Florida Highway Patrol, Tiger Woods’u içeren tıbbi kazalarla ilgili soruşturma hakkında ayrıntılı bilgi vermedi ve bu soruşturmanın diğer yönleri ile ilgili olarak kaza soruşturması sürüyor ve ücretler beklemede.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.