Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Windsor’un yeni ‘Kraliçesi’, David Cameron’a nasıl kazanacağını gösteriyor

  • Listed: 2 Ekim 2017 10:15

Description

Catherine, 25 Mayıs’taki göreve başladığı Windsor’un etrafındaki fotoğraflarda gösterdiği gibi, turistler pistlerinde durur ve kasabadaki yeni kraliçeyi gawp eder.
Windsor Kalesi’nden sadece bir taş atmanın yaşadığı ironi, Catherine ve kocası Tom, 30 ya da Prens Philip’i seven daha iyi bir yarısı gibi bir yerel meclis üyesi kaybetmez.
GENEL SEÇİM 2010: SON HABERLER ALIN VE BURADA ANALİZ …
16 yaşındaki Genç Muhafazakârlara katılan ve ulusal başkanlığa terfi edilen siyaset mezunu Tom, ikisi arasında daha tecrübeli (ve daha istekli olan) fakat Kraliyet komşusuyla halk arasında rekabette büyük bir başarı sağlayacak olan Catherine olacak Majestelerinin tahmini 450’ye kıyasla, önümüzdeki 12 ay içinde 750 görev yaparak kazanımlar kazanıyor.

    2001’de Warwick Üniversitesi’nde öğrenci olarak bir araya gelerek üç yıl önce Windsor Guildhall’da evlenen çift, arkadaşlarının rol değişikliğinde sıklıkla eğlendiğini itiraf ediyor.
Catherine, Catherine’den önce, “Arkadaşlarımızdan alay etmemizin nedeni, hayatım boyunca daha siyasi olduğum halde Catherine’in siyasette iki yıl kaldığı ve şu anda benden daha üst düzeydedir” dedi. “Ben Tom’un arkasında yürürken, broşürleri kapılardan ileteceğim halde yaşıyordum, ama şimdi öyle başlıyor” diyor.
Şaka yoluyla yerel olarak anılan TomCat, Tom Cruise ve Katie Holmes’e verilen takma adın başını sallayarak, ülkenin en iyi görünümlü meclis üyelerinin çevrimiçi bir anketinde bile görünen bir etki yarattı.

    Muhafazakar çift, siyasi çitin aynı tarafında olabilir, ancak Tom kendisini bu ikisinin daha zorlayıcı olarak tanımlıyor. “Benim siyasetim Norman Tebbit, diğerleri ise Ken Clarke” diyor.
2007 yerel seçimlerinde Tories için koşmaya karar verdiği zaman Catherine’e en çok temyiz eden, siyasetin kendisinden ziyade bir meclis üyesi olmanın topluluk ruhu doğasıydı.
Hiç siyasi tecrübeye sahip olmamasına rağmen, 20 yılı aşkın bir süre Ward olmadan Kalesinde yer alan Liberal Demokratları devirmeyi başardı.
Başkaları alaycı bir şekilde başarısını bakışlarına indirirken, kendi düşüncesine sahip olan Catherine, kavramı körüklüyor, doğduğu ve büyüdüğüne inanıyordu. Sunningdale’deki Charters Okulu eski bir öğrencisi olan Annsey, yerel hükümet yetkilileri olan ebeveynler Terry, 59 yaşında Elaine ve 55 yaşındaki Elaine tarafından Ascot’ta yetiştirildi ve komşu Windsor’a yerleşmeden önce Tom ile yakın Eton’a taşınmıştı.

    “Yerel olduğuma kesinlikle yardımcı oldu,” diyor. “İnsanların istediği şeyleri biliyordum, örneğin sokaklarda polis, haftalık çöp kutusu koleksiyonları, gece kulüplerinden daha az gürültü ve daha iyi park gibi onlar da istedim çünkü. Kazanmak için muhtemel olduğumu sanmıyordum, ancak bir şekilde seçtiğim gecede. ”
Tom eşinin zaferiyle ilgili daha da küstah: “Catherine’i hafife almışlardı ve muhtemelen onun sarışın bir bimbo olduğunu düşündüler.”
Berkshire banliyö kasabasının mavi-durulama tugayına artık ev sahipliği yapmadığı, bir zamanlar olduğu gibi şimdi genç ailelerle çalkalanıp kalmadığına da yardım etmiş olmalı. Tom’un söylediği gibi: “Windsor son yıllarda tamamen değişti. Hafta sonu, Bugaboos’a taşınamazsın. ”

    Kendi kabulü ile Catherine ikisinin en süslüsü fakat küçük ayaklarımız, görev süresinin bitişini beklemek zorunda kalacaklar. “Tom’un bebekler hakkında biraz fobisi var ancak daha geç olmadan bir aileye başlamaya hevesliyim” diyor.
Her ikisi de yerel konsey üyeleri olmakla birlikte, çocukların eklenmesinin, özellikle de 18. sınıfını II. Sınıfın ikinci yarısında yenilenmesi sürecinde olduğu için, çocukların eklenmesinin kesinlikle bir meydan okuma olacağı herkesçe tahmin ediliyor olsa da, çift başarılı bir işe alım işi The Talent Pool Company’yi yönetmeyi nasıl başarabiliyor Gürcüce ev.
Köpek Millie ve kediler Poppy ve Coco’yla paylaştıkları yeni pedleri ofisleri arasında ikiye katlandığı için artı tarafta, çift nadiren ayrılıyor.

    Catherine, Belediye Başkanı olarak tam zamanlı bir iş olduğu için Windsor Guildhall’da açılışını takiben iş hayatından ara vermek zorunda kalacak.
Neyse ki, son iki yıldır belediye başkan yardımcılığına tecrübe ediyor.
Sosyoloji ve psikoloji yüksek lisans öğrencisi, konsey görevinin siyasetten ziyade insanlara yönelik olmaya devam etmesinden memnuniyet duyar. “Belediye başkanı olmak topluluk temelli bir rol ve daha az politik, en çok zevk alan şey bu” diyor.
Şimdiye kadar yaşı olumsuz yorumlar çekmesine rağmen, görünüşü yüzünden çok fazla önyargıya rastlamadı. “Milletvekili seçildiğimde, birkaç kişi yerel kağıda yazdığımda, çok genç olduğumu ve yalnızca bakışlarımdan dolayı seçildiğini söylüyor” diyor.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.