Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

William ve Harry’nin portresi açıklandı

  • Listed: 10 Ekim 2017 00:05

Description

Sanatçı Nicky Philipps’in portresi, Clarence House’daki kütüphanede, onları asker kıyafetleri giyen, kardeş olarak, silah halinde kardeş olarak tasvir ediyor.
William, 27 ve Harry, 25, Clarence House’u 2008 Trooping the Color törenine katılmaya başlamadan hemen önce hayali bir an boyunca Ev Süvarisi’nin Blues ve Royals’ın resmi elbise üniformasını giydikleri gösterildi.
Kraliyet kardeşlerini Ağustos 2008’de başlayarak altı ay boyunca beş buçuk saat otururken Philipps, resmi rolünde canlandırmak için görevlendirildiğini ancak rahat şakalarını yapmaya çalıştığını söyledi.

    “Hâlâ genç ve William henüz rolü oynamadı, çünkü herhangi bir zorba formallik istemedim” dedi. “Onlar gerçekten Ordu subayları ve onlar kardeşler.
“Belli bir fikirle, zihnimde olacağı kesin bir imajla başımdan çıkmadım. Onlarla benimle nasıl ve ne şekilde etkileşime girdiğini görmek için buluşmak istedim.
Sanatçı, onları nasıl bulduğunu sordu: “Sevimli. Ve uzun boylu. İşe son derece kolaydılar. Yardım etmek için istekliydiler ve yardım ettiler. Kendi pozlarını yarattılar. ”

    Ordu’yu bir RAF kurtarma helikopteri pilotu olarak eğitmek için ordudan ayrılan William, bir kapıya eğilerek, kılıcını sol elinde, askeri şapkasını ve eldivenlerini öbür tarafa dayayan rahat bir pozla boyanıyor.
2008’de 1000 şövalye olarak kurulduğu 1348’de kurulan İngiliz şövalye sırası olan Garter Siparişinin yıldızı ve kanadını ve Kraliçenin Altın Jübile madalyasını giyiyor. monarşi.
Bir masanın üzerine oturan Harry, sağ elini kalçasında tutar ve diğerinde beyaz eldivenler tutuyor. Jugilee madalyasını ve Afganistan’daki servis için yaptığı kampanya madalyasını sportif olarak gösteriyor ve oradaki hava kontrolörü olarak görev yapıyordu.

    45 yaşındaki Philipps, Clarence House’daki çifte ilk başta geldi ve kardeşlerin çevresindeki odayı kendi stüdyolarında üç kez bir araya toplamak üzere iki kez ayrı ayrı bir görüntü oluşturdu.
Kayıtdışı bir anı yakalamaya çalıştığını söyledi – “kraliyet sorumluluğunun insan unsuruna bir sahne arkasında bakmak ve kardeşlik ilişkilerini vurgulamak”.
Daha önce en çok satan yazar Ken Follett’ın bir kompozisyonunu hazırlamaya yetkili olan Philipps, “Çok iyi bir şirket olduklarını ve resmi bağlamında boyamakla görevlendirildiğim halde, bazılarının oturmaları karakterize eden kardeşçe şaka “dedi.

    Clarence House’un ayarı, evin eski ikametgahı Princes’ın büyükannesi olan geç kraliçe Anne ile bazı dernekleri portre içine dahil etme şansını verdi.
Harley’nin oturduğu nişte Savely Sorine’nin sırlanmış bir tablosu görülebilir. William’ın arkasında, açık ocak kapısı, oturma odasına gidiyor; özel sanat koleksiyonundaki iki tablo – Augustus John’un George Bernard Shaw’ın Duncan Grant tarafından New Haven’in manzarasının üstünde bir portresi – arka planda görülebildiği oturma odasına gidiyor.
Ulusal Portre Galerisi, iki Prensin resmini, Kraliyet Ailesi’nin üst düzey üyelerinin portre koleksiyonuna ekledi ve 1980 ve 1981’de Bryan Organ tarafından boyanan kardeşlerin anne-babalarının portrelerine eşlik etti.

    National Portrait Gallery’nin direktörü Sandy Nairne, kraliyet kökenllerinin çift portalı, Noel’den önce özel olarak gördüğünü ve onunla “çok memnun” olduklarını söyledi.
“Prenslerin ilk portresi resmen giyinmiş, ancak gayri resmi olarak pozlanmış. Bu, kraliyet portreni geleneğini genişleten hoş bir görüntü “diye ekledi.
Ancak, kardeşlerin göründüğü ilk resim değildir. Harry’nin Kraliyet Askeri Akademisi’nden mezuniyetini anmak için Sandhurst’taki Eski Üniversite’nin dışında kurulan Sergei Pavlenko tarafından 2007’de yapılmış bir resimde Kraliyet Ailesi’nin diğer üyeleriyle birlikte sergilendi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.