Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

William, Avustralya’da hedef vurdu

  • Listed: 10 Ekim 2017 17:30

Description

Tahtın vârisi, bir hedef aralığı hedeflediğinde Hanedan Süvari ile günlerinden keskin atış yeteneklerinin hiçbirini kaybetmediğini gösterdi.
Avustralya’daki ikinci gününde William, ülkenin askeri birlikteliğinden eve götürülmeyen bir örgüt tarafından yardım edilenlerle vakit geçirmekten bir dizi etkinliğe katıldı.
27 yaşındaki kraliyet, dezavantajlı bir grup genç erkeğe rastladığında, başkalarının “müzikle uğraşmaktan” ötürü “işemek” ediş şekliyle şaka yaptığı şeklindeki yorumu hafifçe yalın bir şekilde algılayarak belirtti.
Prens, Avustralya’daki Holsworthy Barracks ordu üssüne giderek Alpha Company’den 3. Tabur, Kraliyet Avustralya Birliği, şimdiden pratik askerlere katılmak için çekim yeteneklerini test etme şansına sahipti.
Tahtın ikinci sırasındaki Avustralya askeri F88 Austeyr tüfeği ile silahlandırılan bir stajyer RAF arama kurtarma pilotu, 100 metre uzaklıktaki hedefleri göz önüne soktuğunda karnına yatıyordu.
Atışlar, gözlerden uzak atış aralığında çalındığında, mermi atılmış kartuşlar etrafında uçtu.
Öğretmeni minimi makineli tüfeği uzattığında, hava William’ın hedefe attığı gibi hava ile dumanla doldu ve yüksek bir çatlaklar ard arda geldi.
Prensin tüfek atışından elde ettiği sonuçlar, Alpha Company’nin komutanı Binbaşı Doug Pashley tarafından mükemmel olarak nitelendirildi. Hedefte atışları arasındaki en uzak mesafe sadece 10.4 cm (4 inç), normal bir piyade bekçisi 15 cm’yi bulması bekleniyordu.
Alpha şirketinden bir bölüm komutanı olan Lance Corporal Peter Phillips, “Askerler gelip ilk günlerinde bunu yapsaydık birkaç hafta içinde bir usta atış olacaklardı. Ona verdi, İngiltere’de SA80 var, bu mükemmel bir sonuç. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.