Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

West Brom 2 – Bolton 1: Shane Long hedefi Roy Hodgson için sakinleştirici

  • Listed: 30 Mart 2018 19:13

Escort İlan Açıklaması

Albion menajeri Bolton’a verilen ilk yarı cezadan ötürü o sırada yaklaşan hakem Neil Swarbrick’i engellemek zorunda kaldı.
Sonra kendini sakinleştirdi ve kendisine verdiği aynı mesajı iletmek için giyinme odasına gitti.
Hodgson, “Kendime bir takım konuşması yaptım. Size ardında haksızlık dedim ve tekrar kötü bir kart aldığınızı düşünmeyin. Arkamıza koymalı ve futbolumuza konsantre olmalıydık.
“Bu benim ve oyuncular için iyi bir mesajdı. Ben öfkeliydim.”
Hodgson’un Shane Long’u takımına geri döndürmek için çaresiz kalması hiç de şaşırtıcı değildi – oyuncuya herhangi bir ikna gerek yoktu.
İrlandalı vurucunun diz yaralanmasındaki yokluğu sırasında Baggies, Arsenal ve Liverpool aleyhinde başarısız oldu ve sonuçsuz kaldı.

    Long’un ikinci yarısı galibi Albion’a hak ettiği üç puan verdi ve sadece yeteneğine değil, oynamak arzusuna da şahit oldu.
Hodgson şunları açıkladı: “Doktorlar dikkatli davranıyor, ancak oyuncular maceracı. Shane, maceranın maceracı tarafıdır. Tintin artı. Hiçbir doktor onu oynatmayacaktı. ”
Albion 16. dakikada öne geçti. Bolton bir deplasman elbisesi arıyordu; Jerome Thomas, Zoltan Gera’nun Jussi Jaaskelainen ile yaptığı anlaş arasında ağlara gönderdiği topla topu ağlara gönderdi.
Beş dakika sonra, Bolton penaltıya hak kazandığında şikayetçi olan Albion’du.
Thomas, bölgedeki Fabrice Muamba’ya pervasızca meydan okudu ve Ivan Klasnic, Hodgson’un duman kokusunu terketmek için spot-kick’i dönüştürdü.

    Albion yöneticisinin yarı zamanlı bilgelik sözleri hile yaptı ve ikinci döneme hakim oldular.
Long, Nicky Shorey’in hatırasının 56. dakikasında sert bir kafa ile attığı zaman ödüllendirildi.
Hodgson’un adamları layık kazananları bitirdi ama Bolton için sorunlu bir son oldu. Onların ikinci yarısı solma endişe verici ve öngörülmeyen oldu.
Müdür Owen Coyle şöyle dedi: “İlk yarıda müthiş olduğumuzu ve kendimize iyi bir platform verdiğini düşündüm. Aradan sonra hiç bu kadar yakın olmadık. ”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.