Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Wayne Rooney’nin işi için X faktör testi

  • Listed: 31 Mart 2018 02:23

Escort İlan Açıklaması

Wayne Rooney’i İngiltere’deki formadaki en son tantrumunun ardından Euro 2012’nin başlaması için arayabilmenin acımasız gerçekliğini gönülsüzce kucaklamak bir şeydir.
Yine de, İngiltere’nin teknik direktörü Capello’nun Cuma günkü Karadağ’la yaptığı çekiliş sonrasında yaptığı gibi, elindeki dünya standartlarındaki oyunculardan birinin Polonya’daki kenarlarda oturmaya alışması gerekebileceğini öne sürmesi bir başka şeydir. ve Ukrayna.
Eleme kampanyasında Ashley Young’ın gelişimi, Danny Bent’in ortaya çıkışı, Danny Welbeck ve Daniel Sturridge’in potansiyeli ve Steven Gerrard’ın sakatlanmasından sonra katlanmaya geri dönüşü, Capello’nun yetenekli bir kadroya sahip olduğu fikrini destekleyecek. tılsımları olmadan başa çıkma.
Rooney’in Podgorica’daki petulance göstergesi sonucunda bir grup oyuncu için bir fırsat penceresi açıldı.

    X-faktör tarzı seçmeler artık wannabes bekliyor. İlk? Welbeck.
“Welbeck, Karadağ’a 14 dakika oynadı ve gerçekten iyi geçti ve bu yeni oyuncuların ilk dakikadan başlayacağı İspanya’ya karşı oynadığımız zaman ilginç olacak” diyor Capello.
“Jermain Defoe’nun Arsenal’e karşı oynadığını gördüm ve çok iyi çalıştı, çok koştu, çok fazla baskı yaptı. Daniel Sturridge aynı. İlk oyunun ya da iki oyunun çözümünü bulmam gerek, bu Rooney’nin oynamaması.
“Bobby Zamora ve Andy Carroll’u görmek istiyorum. Bunlar zaman zaman bizimle kalan oyuncular. Zamora ilginç bir oyuncu ve bazı önemli takımlara karşı oynadığını görmemiz gerekiyor. ”

    Capello’nun, Leeds Rhinos’un Süper Lig tacını kaldırmasını izlerken, Cumartesi akşamı Old Trafford’da geçirdiği Rooney olmadan hayatına hazırlanmak istediği ilginçtir.
Bu, Capello’nun Rooney’in antics’indeki hayal kırıklığı tarafından körüklenen diz-sarsıntı tepkisi gibi hissettiriyor. Bu da takım arkadaşlarının geç bir ekolayzır sağlayarak Karadağ’ın geç saldırısına yatkın olmasını sağladı.
Capello Welbeck’i yargılamak istiyorsa, o zaman mutlaka Rooney pahasına olmamalı, ama bu vesileyle onun yanında olmalıdır.

    İngiltere’nin yönetim ekibi dört tane dünya çapında oyuncuya sahip olduklarına inanıyor – John Terry, Ashley Cole, Gerrard ve Rooney – ve Rooney’in son kararsızlığının uzun vadede bu görüşü değiştireceğine inanmak zor.
İngiltere’nin bir turnuvaya girdiği ve 2010 yılında Güney Afrika’da yaşanan travmaların en sonuncusu sallamak için çok zor olduğu ortaya çıktı. Onsuz, Capello’nun adamları stunk.
Geçtiğimiz Perşembe günü, Capello’nun ülkedeki servetlerin değişmez bir şekilde getirdiği zorlukları sevdiğini ve geleceğe yönelik iyimserliklerinin harap edilmediği konusunda ısrar ettiğini belirtti.

    “Masa başındayız ve kalifikasyona başladığımızda hedefimiz buydu” dedi.
“İyileştirebiliriz. Unutmayın ki bazı önemli oyuncular yaralandı ya da üstte değil. ”
Savunmaktan mutluluk duyan bir sağ-arka bulmak her fırsatta bombalamaktan ve 90 dakika süren ekibinden bir performans aldatmaktan ziyade düşünmek için yeterli yiyecek sunmuyorsa, o zaman Rooney Capello’nun yapacağı yeni bir giriş daha ekledi. ‘ liste.
Rooney’ye güvenemeyebilir. Ama onun ötesine bakamaz.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.