Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Warrington teknik direktörü Tony Smith, takımları risk almak için söylüyor

  • Listed: 11 Ekim 2017 01:55

Description

Four Nations’un sonunda İngiltere patronu olarak görev yapan Smith, kodun temyizini en üst düzeye çıkarmaya ihtiyaç duyduğu bir zamanda rekabette çok fazla risksiz bir zihniyet geliştirdiğinden korkuyor.
“Süper Lig geçen yıl daha rekabet içindeydi, ancak oynanan ragbi bazıları biraz muhafazakârdı” diyor Smith, İngiltere’nin milletvekili Richie Myler ve Ryan Atkins’in gelmesiyle Kurtlar’ın hücum kenarını keskinleştirdi.
“Bir süredir bu ülkede tanıdığımız ihtişamın ve saldırının bir kısmını korumamızı isterim. Eğlenceli ve yetenekli ragbi ligini izlemeyi çok seviyorum ve umarım bu değeri kaybetmeyiz.
“Umarım çok muhafazakâr olmaz ve eğlenceli olmaktan ziyade kazançları yumruklamaya çalışırız. Takımlar geçen sezon kazanmak için oynamak yerine kaybetmemek için oynuyorlardı.
“Tutucu olmak sizi şimdiye kadar götürebilir, ancak belki finalde kazanamazsınız. Gelip bizi destekleyen insanlar için hala eğlendirici olduğumuzdan emin olmalıyız, aksi takdirde yapmayacaklar. ”

    Smith’in Challenge Kupası sahipleri Grand Final’i bu sezon kazanmak için üçüncü favorilere seçilirken, yeni Crusaders antrenörü Brian Noble, tartışmalı oldukları Wrexham’da Cuma günkü şampiyon Leeds’le yüzleşmek için rekabetçi bir seriyi toplama girişimleri konusunda kısa bir saman verildi Güney Galler’den taşın.
Noble, geçen sezon tahta kaşığı alan tarafı yeniden inşa etmek için iki ayın biraz altındaydı. Ekibi hala tam değil.
“Hazırlık süresi ve oyuncu sayısı daha fazlaydı ve belki de hazır olacağız” dedi. “Fakat bizde bunları bulamadık. Cuma günü başlıyoruz ve bunu dört gözle bekliyoruz.
“Daha fazla zaman verilmediğine hayal kırıklığına uğradık. Takım tamamlanmamasına ve hazırlık aşamamıza hazır olduğumuz halde, görevi Cuma akşamı Süper Lig’i başlatmaktır.

    “Şimdilik yaklaşık 19 oyuncumuz var ve bunların birçoğu muhtemelen Süper Lig’e hazır olmayan 18 yaş altı Galce çocuklar. Ancak Cuma günü elde edebileceğimiz şeylerden dolayı heyecanlıyız ve kesinlikle nerede olduğumuza dair bir şablon alacağız. Olabildiğince hazırız. ”
Bu arada, İşbirliği Güvencesi, 2011 sezonunun sonuna kadar Süper Lig’e sponsorluklarını genişletti.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.