Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Wade Young’ı etkiledi

  • Listed: 31 Mart 2018 02:30

Escort İlan Açıklaması

Dai Young, Pazar günü evini Bath’a kazandıktan sonra, bu sezonun Aviva Premiership tryscoring Christian Wade’i övdü.
20 yaşındaki zafer altı maçta Young’ın adamları 27-24’lik bir zafer kazanırken altı maçta topladı.
Wasps’in rugby direktörü şunları söyledi: “Yapım aşamasında bir yıldız olduğunu söyleyemezsiniz çünkü o zaten oradadır. Oyununun parçaları geliştirmek için gereken parçaları söyleyen ilk kişi olacak. Savunmacı bir şekilde bugün bir veya iki kez yakalandı. – ama kalabalığı heyecanlandıran bir oyuncu. ”
Şöyle ekledi: “Topu alır almaz, herkesin koltuklarının kenarında herkesi almasıyla ilgili çok az oyuncu var. Ona bir çığlık at ve onları kesinlikle bitirecek. Gerçek bir itibar inşa ediyor ve gerçek. herhangi bir takıma tehdit. ”
Arıların zaferi, maçın iki maçını kazandıktan sonra üç maçlık bir zaferle sonuçlandı ve Young şunları söyledi: “Oyunu kazanmak için yeterince şey yaptığımızı düşünmüştüm. Vesilelerle bazı kötü şeyler oynadık. Ayrıca banyoyu koşullardan yararlanarak bazı noktalara da hediye ettik ama kazanmanın bir yolunu bulduk.
“Çalışmak için hala bir yük var ama set parçaları – hem scrum hem de lineout – ve disiplin çok daha iyiydi. İşler senin kadar iyi gitmediği zaman o galip ve birazcık nefes alan yere ihtiyacın var.”
Banyo koçu Brad Davis, son düdüğünden sonra iki denemeye izin vermeyen hakem Andrew Small’la konuştu. Ben Williams’ın merkezi ve Tom Winger’ın ikisi de reddedildi.
Maçın televizyonda olmaması nedeniyle hakem, TMO yetkilisi ve video tekrarı kullanmadan, tartışmalı olaylar yine Adams Park’taki büyük ekranda taraftarlara gösterildi.
Davis şöyle açıkladı: “Oyundan sonra Andrew’la sohbet ettim. Orada çok fazla yardımı olmadığını düşündüm. Açıkça, kaybedilen taraftaki herhangi bir antrenör, 50-50’ler ve 100’lerin tümü için biraz acımasızca hissedilirdi. Yüzdeler senin yoluna gitmiyor.
“Ben farklı değilim bu yüzden kısa bir konuşma oldu ama sonuçta, maçın sonucunu ve sonucunu belirleyen kendi performansımıza bakmamız gerekiyor. Evden 24 puan uzakta olmak için genellikle bir galip gelmelisiniz.”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.