Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Vuzix Wrap video gözlüğü etkilemekte başarısız oluyor

  • Listed: 10 Ekim 2017 08:45

Description

Kendi başına bir film izlemekten korktuğumuzun farkında değildiysek de, merceklerin içinde TV ekranları bulunan bu korkak gözlükleri test etmekten mutluluk duyuyorduk.
250 dolardır cep yakma fiyatı için en azından kitin bu bitinin burnuna rahat ve rahat bir şekilde oturması bekleniyordu. Ancak köprü hafifçe açılıydı, gözlükleri eğilerek ekranları yerinde tutmadan göremedik.
Bu çürük ve sadece belli belirsiz burun şeklindeki burun desteğinin ayarlanabilir olduğu düşünülüyor ancak burun klipsini yeniden hizalamak için çekerken geri alamadık. Aksi halde iyi bir tasarıma sahip bir ürün için bu tamamen affedilemez bir kusur .

Başında teknoloji şaşırtıcı derecede zekidir. İki adet yüksek çözünürlüklü LCD ekran geniş bir yüzen televizyon izlemek için bir etki yaratıyor.
Gözlük, ortam ışığını engelleyen iyi bir iş çıkarıyor ve dahili kulaklıklar net ve zengin ses kalitesi sunuyor.

    Ve özellikler, bir iPod veya Xbox gibi tüm aygıtlarınızı bağlamak için kablolarla birlikte gelir.
Bununla birlikte, ekranlar hafifçe yıkanmış görünüyor ve çizgi ve kavisli kenarlar resmi hafifçe ama dikkat çekici biçimde bozuyor.
Onları uzun yolculuklarda kullanmanızı tavsiye etmiyoruz. Gözleriniz retinalarından beş santimetre uzakta değil, parlak bir ışığa bakıyor. Bu, gözlerinizi yarım saat sonra izlerken ağrıyor.

2012 yılına kadar, koşu sırasında bazı ince çizgilere yerleştirilmiş 3D sinema kalitesinde fotoğraflar izleyeceğimizi umuyoruz. Maalesef bunlar vizyonumuza yakın gelmiyor.

    
VERDİK 2/5
Vuzix Wrap 920 bardak perakende satış fiyatı £ 249,99

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.