Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Villa yıldızı M1 kazasından sonra yasaklandı

  • Listed: 30 Mart 2018 21:23

Escort İlan Açıklaması

Aston Villa futbolcu Barry Bannan, geçen ay bir otoyol çarpışmasının ardından, aşırı alkollü araç kullanma dahil olmak üzere dört suç işledikten sonra 18 ay boyunca araba kullanmaktan men edildi.
21 yaşındaki orta saha oyuncusu, Birmingham’daki Sutton Coldfield’dan, Nottingham Sulh Mahkemesinde de 4.500 Sterlin para cezasına çarptırıldı.
Bannan, Range Rover Sport’unu, 23 Ekim’de saat 5.30’da, Mn’nin Watnall yakınındaki güneybatı yoluna çarptı.
O, bir araba kazasından sonra durmaktan vazgeçip, dikkatli ve dikkatli olmaksızın ve geçici bir ehliyetle araba kullanmakla suçlandı. Mahkeme, futbolcunun yasal sınırın neredeyse iki katı olduğunu duymuştur.
İskoçya orta saha oyuncusu Bannan, Aston Villa’nın yerel rakipleri West Bromwich Albion’un elindeki 2-1 mağlubiyetini takiben Leeds’te arkadaşlarıyla bir gece dışarı çıktı. Bir arkadaş Bannan topladı ve saat 6.30’da Leeds için ayrıldılar.
Yolculuğun üzerine iki kutu bira içti, o gece bir gece kulübünde daha fazla içti, sulh hakimi duydu. Saat 3’te oteline taksi aldı ve arkadaşlarının geri dönmesini bekledi.
Geri dönemedikleri zaman, Bannan 11 yaşına kadar tanıştığı bir gençlik futbol takımı koçuyla bir toplantıyı kaçıracağından korkarak değişmeye ve Birmingham’a geri dönmeye karar verdi.
Bannan, mahkemenin “kontrol altında ve açık bir şekilde başını salladığını” hissettiği için sürüş kararı aldığını söyledi.
Futbolcu, fazla alkolle birlikte araba kullanmak için 2.200 £ ve bir trafik kazasından sonra durma suçlamasıyla birlikte 2.200 £ daha para cezasına çarptırıldı. Ayrıca 85 sterlin ve 15 sterlinlik bir ek ücret ödemeye karar verildi.
18 aydır sürüşten diskalifiye edildi, ancak bunun bir içki sürüşü rehabilitasyon kursunun tamamlanmasıyla dört ay ve iki hafta azaltılacağı söylendi. Sulh hakimler, iki suçlama için daha fazla ceza uygulayamayacaklarını söyledi.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.