Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Ve en iyi boksör Oscar’ı Khan’a gider

  • Listed: 10 Ekim 2017 19:25

Description

Eski çoklu dünya şampiyonu De la Hoya, İngiliz sponsor Frank Warren’ten ayrıldıktan sonra Khan’ı imzaladı ve kararlı ülkesine bir dünya çapında tanınmış bir savaşçı ekledi.
Han, Nisan ayında yapacak ve De la Hoya’ya imza atması, 20 yıldan uzun bir süredir Amerika’daki sporunun sevgilisi olan Amerikalılar için dünya hakimiyeti yolundaki bir başka adım.
Los Angles merkezli De la Hoya, promosyon şirketinin en büyük ve en iyi olmak istediğini ve bugünün yıldızlarının çoğunu imzalamış olmasının bir sır olduğunu belirtmiyor; bu hedefe doğru yolda ilerliyor.
Don King hala çok para kazanmış çok sayıda maçta önemli bir oyuncu olsa da, Las Vegas ve New York’ta yaşanan en büyük çatışmaları teşvik etme konusunda artık pazar lideri değil.
De la Hoya, “Çok samimi, samimi bir yaklaşımla spora girdik” dedi. “Kendim bir savaşçı oldum, tuzaklardan bazılarını biliyorum ve bokslamanın insanların izlemek istediği bir ürün sunması gerektiğini de biliyorum.

    “Golden Boy Promosyonları’nda, en iyilerine karşı en iyiyi yaparak onlara vermek istiyoruz. Görmek istediğim tek şey buydu, çünkü her şeyden önce bir boks fanatanıyım. Bu her zaman spordaki en büyük hayalimdi.
“Çeşitli yaptırım organlarıyla çalışmaktan mutluluk duyuyoruz, fakat onların hepsinin ve sonunun olduğunu düşünmüyoruz. En önemli şey, en iyi boksörler için en yakın rakibine karşı savaşmak ve boks ancak kaybedilen bazı topraklardan kurtulmak olacak. ”
De la Hoya’nın promosyon ortakları arasında Bernard Hopkins, Ricky Hatton, Shane Mosley ve Juan Manuel Marquez yer alıyor ve Han’ın kusurlu hale getirilmesi yönünde ilerlemesine yol açan bu parlak takımlar bulunuyor. Manila Pacquiao tarafından yapılan bir durdurma yenilgisinin ardından 13 ay önce emekliye ayrılan De la Hoya, “Amir her ağırlıkta dünyanın en yetenekli savaşçılarından biridir” dedi.

    “Bu yetenek, karizmatik ve giden kişiliğiyle birleşince, onu bir teşvikçinin rüyası yapar ve bir gün onun boks yüzü olmasına yol açtığını hissediyorum. O yapımda süper bir yıldız. ”
WBA hafif-welterweight şampiyonu Khan, ya 17 Nisan’daki Amerikan başlangıcında Marcos Maidana ya da eski dünya şampiyonu Paulie Malignaggi ile yüzleşmeye hazırlanıyor ve De la Hoya, onu 10’uncu bölgedeki bazı büyük isimleri üstlenmek için sabırsızlanıyor. Bu yıl Hatton’a karşı.
De la Hoya, “Bu yıl bazı harika maçlar düzenleyeceğiz ve taraftarlarla mücadele için Golden Boy Promosyonlarının istediği – unutulmaz dövüşleri isteyeceğiz” dedi.
“Çok uzun süre boks yapmak için en iyi mücadelede taraftarlara çok az şey verilmiştir. Hırsımız her zaman boks 팬lerini eğlendirmek olacaktır.

    “Karma Dövüş Sanatlarının yükselişinin bir şekilde bize yardımcı oldu. Bazı açılardan ilerlemeyi gösterdi. Bir gösteri yapıyorlardı ve boks da bunu yapmalı. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.