Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

TV Anne Diamond’ın bebek kardeşi ölümünün ‘şantaj’ bebeği

  • Listed: 30 Mart 2018 22:36

Escort İlan Açıklaması

Leveson Sorgulama’da basın standartlarında yer alan makalesinde, gazeteler tarafından yapılan bir istismar kataloğunu vurgulayarak, oğlunun tabutunu 1991’deki cenaze töreninde tuttuğu kapalı bir ön sayfa fotoğrafıyla sonuçlandı.
Bayan Diamond, Londra’daki duruşmaya Güneş’in editörünün kocasının, cenaze töreninin “inanılmaz derecede güçlü bir resmini” söylediğini söyleyerek, kullanmanın uygun olup olmadığını sorduğunu söyledi. Kocası hayır dedi ama kağıt yine de kullandı.
57 yaşındaki Diamond, “Her editöre onları uzak durmak için yalvarıyorduk” dedi.
Ertesi gün gazete, kardeşi ölümüyle ilgili araştırma için para toplamak amacıyla kampanyasına destek verdi ve hikayenin muazzam bir halkın sempati yarattığını söyledi.
Şöyle dedi: “İlk tepkimiz‘ Yol yok ”ve dedi ki any Bunu yine de yapacağız’ ve buna dahil olmasaydık çok kötü görünecekti. Hepimizin haysiyetini ve çocuğumuzun mezarını çiğnemiş olan insanlar tarafından duygusal olarak şantajlı hissettim. ”

    Daha önce, 25 yaşındaki şarkıcı Charlotte Church, medya haberlerinde Rupert Murdoch’un düğününde New York’taki yatında Wendi Deng’e olumlu haber haberleri karşılığında 100.000 poundluk şarkı söylemekten nasıl vazgeçmesi gerektiğini anlattı.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.