Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Tüm Siyahlar Arjantin’i aştı

  • Listed: 31 Mart 2018 02:12

Escort İlan Açıklaması

Yeni Zelanda, Auckland’da Eden Park’taki son çeyrek finalde Arjantin’i bastırmak için mücadele etmesine rağmen, 33-10’luk bir zaferle Avustralya’lı bir Rugby Dünya Kupası yarı finaline yükseldi.
Bir kasık yaralanması olan turnuvada kalan yarın uçucu Dan Carter olmadan, All Blacks gergin görünüyordu ve Arjantinli Julio Farias’ın dönüştürülen denemesiyle dörtlü bir Piri Weepu ceza puanı aldılar. .
All Blacks, 68. dakikayı geçinceye kadar sayıları 1’in üzerinde olan Kieran Read’ı ele geçirdi. Pumas, Scrum-half Nicolas Vergallo’nun sin-binningini takip eden 14 kişi ile 10 dakika kaldı.
Weepu, ikinci yarıda toplamda 21 sayıya kadar penaltı attı ve Marcelo Bosch, son 10 dakika içinde giyilen Pumalar için uzun menzilli bir ceza ile karşılık verdi.
Brad Thorn sağ kanadı denemek için geçti ve Aaron Cruden, All Blacks’in Galler, Fransa ve Wallabies’le birlikte yarı final takımını tamamlarken hak ettiği gibi bir parlaklık elde etmek için dönüşümü başlattı.
Arjantin 2007 turnuvasında üçüncü oldu, ancak Mario Ledesma, Rodrigo Roncero ve Contepomi gibi dünya kupası kariyeri sona erdi.
Bu arada All Blacks, ev sahibi ülkenin önümüzdeki Cumartesi günü Avustralya’ya karşı başlayan 24 yıllık Dünya Kupası zaferini beklemek için yapacak çok iş var.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.