Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Trio işkence cinayetinden suçlu bulundu

  • Listed: 10 Ekim 2017 20:45

Description

35 yaşındaki Andrew Gardner, Chilton’da dört çocuğuyla birlikte bir teras evi düzenleyen 44 yaşındaki kardeşi Simon olan Clare Nicholls ve on-off sevgilisi Steven Martin tarafından aşağılanmış, yanmış ve kemik kırılmıştı ve aşağılanmıştı. Durham County.
Teesside Crown Court’taki bir jüri, geçtiğimiz Mart ayında öldüğünde kan zehirlenmesi ve muhtemelen yetersiz beslenmeye maruz kalmış olan çaresiz Bay Gardner’e yaralanmalara neden oldukları hakkındaki iki haftalık grafik kanıtını duydu.
Nicholls’un en küçük çocuğunun babası olan Bay Gardner, 21 kosta kırığı, ayağa kalktı, boynu ve sırtı, vücudunda kırbaç gibi işaretler, şiddetli morarma ve beyin kanaması geçirdi. Kaba taciz vücudu üzerine çıplak cilasıyla ağlarken ağladı.
Keskin bir cismin neden olduğu işaretler, Home Office patoloğu Dr Nigel Cooper tarafından “acayip bir oyun ve çarpı işareti” olarak tanımlanan cesedinde bulundu. Banyoda ayağının üzerine kaynar su döküldü, sıcak bir radyatörle tutuldu ve çakmakla kavruldu.
5 fit 9 inç olmasına rağmen sadece 14 kilo (57kg) ağırlığında olan Bay Gardner’in yemek yemesi yasaklandı ve dolaplardan yiyecekler çalmak zorunda kaldı ve yakalandığında daha fazla ceza aldı. Karın çıktığından, kontrol eden kız arkadaşı, halıların hasar görmesini engellemek için gazetelerde ve çantalarda yatmasını sağladı ve sette oturmasına izin verilmedi.
Bazen sevgilisinin önündeki yerde eski eşi Martin’le seks yaptı.
Duruşma sırasında Portsmouth’lu doğumlu sanık, adam öldürmeyi kabul etti ve jüriye, onu yere dövdükten sonra kendisini bayılttığını söyledi. Ancak Kral, savunmayı ya da nasıl öldüğüne ilişkin açıklamasını kabul etmeyi reddetti.
Nicholls, kardeşinin Bay Gardner’la tartışmalar sırasında saldırılarına yardım etmeye çalıştığını itiraf etti. Martin ayrıca partide yer aldı – yıkanırken kurbanını yaktı. Nicholls’tan korktuğunu iddia ettiler ve şiddetli ruh durumlarına.
Geçen yıl 13 Martta Arthur Caddesi’ndeki evde yaralılar çağrıldı ancak Gardner bir süredir ölmüştü. Sanıklar çürük bir hikaye hazırladı ancak hızla parçalandı. Tıbbi kanıtlar, kurbanının, muhtemelen atlayış veya pullardan kaynaklanan, ikinci, acı veren bir dizi kaburga yaralanması nedeniyle sakat olduğunu gösterdi ve ölmesi için biraz zaman aldı.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.