Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Trenler paneli ‘çoğunlukla muhasebeciler’

  • Listed: 31 Mart 2018 00:11

Escort İlan Açıklaması

Sendika yetkililerinin yaptığı açıklamada, mühendislerin hükümete 1400 iş kaybı tehdidine yol açan kazançlı bir tren inşası sözleşmesi önerdiğinden daha fazla muhasebecisi olduğunu söyledi.
Demiryolu, Denizcilik ve Ulaştırma (RMT) birliği, açıklamanın, Derby merkezli Bombardier’deki işçilerin “ihanetine” dair daha fazla kanıt olduğunu, bunun da Thameslink trenlerini inşa etmek için 1,4 milyar sterlinlik bir sözleşme ile Alman firması Siemens’e kaybettiğini söyledi.
Sendika, yazılı bir Lordlar cevabının Thameslink ihalelerini değerlendiren dokuz yetkiliden sadece birinin mühendislik altyapısı olduğunu ortaya çıkardığını söyledi.
RMT genel sekreteri Bob Crow şunları söyledi: “Thameslink sözleşmesini değerlendiren mühendislerden daha fazla muhasebecinin olduğu haberi, Bombardier ihanetinin nasıl yapılmasına izin verildiğine dair daha fazla kanıt.
“Bu utanç verici bölüm, yağ ücretleriyle ilgili olarak muhasebeciler ve yönetim danışmanları tarafından yönetiliyordu ve Bombardier’in Derby’deki mühendislik mükemmelliği tamamen göz ardı edildi.”
Bay Crow, “fasülye sayaçları ve politikacılar” ın “demiryollarına dünyayı veren ulusta tren yapımını yok etme” gücüne sahip olan temel mühendislik kararlarından sorumlu olduğunu söyledi.
Sendika, beş hükümet danışmanının finans veya yasal geçmişe sahip olduğunu ve bunların iki mühendis olduğunu söyledi.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.