Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Torres için mükemmel gümüş astar

  • Listed: 10 Ekim 2017 09:45

Description

Kulüp seviyesindeki tek şanlığı, Atletico Madrid’le ilk tam sezonunda 2002’den beri kazandığı ikinci bir bölüm olmaya devam ediyor, bu yüzden gümüş için susamışlığı, Anfield kurulunun yaylarındaki soğukkanlılığı temsil ediyor.
Liverpool geçen sezon Manchester United’a koşucu olarak kaldı ve Torres’in tepesine atma kriterleri tutarlı bir şekil bulmak için mücadele eden Rafa Benitez’in tarafı için çok zorlu bir görev oluşturuyor.
Bu akşamki FA Cup karşılaşması, Reading karşısında, Madejski Stadı’nda 1-1 berabere kaldıktan sonra ikinci kez Wembley’e giden yolda fırsatı buldu.
Yenilgi, çeşitli seviyelerde düşünülemez, en az değil, çünkü Torres için başka bir madalyaya ulaşamayacaktı.
Torres, “Liverpool, West Ham oynarken 2006 finalini izledim” dedi. “Pepe, Stevie ve Carra bana her şeyi anlattı. Bu ülkede, şampiyonanın ardından en önemli kupa.

    “Kazansaydık, o zaman Topluluk Kalkanı’na girerdik. Kazanan, size daha fazla onur kazandıracak fırsat verir ve bu daima bizim amacımız olmalıdır.
“Biz de ilk dörtte bitirmek istiyoruz. Bunu yapabilirsek ve kupayı kazanırsak, üç ya da dört yıldır sahip olduğumuz en iyi mevsim olurdu. ”
Ortak sahibi Tom Hicks’in Pazartesi günü bir fanatara gönderdiği bir e-postada, Liverpool’un borcunun Manchester United’ınkinden daha “daha yönetilebilir” olduğu iddiası, kulüplerin göreceli başarısı göz önüne alındığında içi boş bir övünç kaynağıydı.
Rakamlar, Hicks’in tartışmalarını desteklemez, 2008’de United’ın cirosu, rakiplerine göre 159.1 milyon £ olan 256.2 milyon avro ile. Liverpool, 2009 yılına ait rakamlarını henüz açıklayamadı. Oldukça yüksek bir yatırıma sahip olan Old Trafford, Anfield’de 10,2 milyon avroya kıyasla 80,4 milyon avro, Lükseler için ise 21,4 milyon avro, Merseyside’da ise 42,6 milyon avro zarar etti.

    Hicks, Birleşik stadının halihazırda hazır olduğunu ve Liverpool’un gecikmiş yeni arenalarını inşa etmek için £ 30000’lük bir borcunu ödemesi gerektiğini düşünmedi.
Bununla birlikte, alt satırda, Hicks ve ortak sahibi George Gillett, 2007’de kulübü satın aldığında Liverpool’da borcun olmayacağını söyledi ve United’daki Glazer modeline benzemeyeceğini söylemek için acele ediyorlardı.
Geçtiğimiz 48 saatlik dikkat dağıldıktan sonra – Hicks’in oğlu Tommy Jnr, bir fanatiği bir e-postayla istismar ettiği için Anfield yönetim kurulundan istifaya zorlandı – Liverpool, Burnley karşısında evde dördüncü turda bir kravat elde etmek isteyecek.
Yönetici Benitez, kuruldan U dönüşü sonrasında Ryan Babel’in satışından elde edilen gelirlerin yeniden yatırımına izin verileceği söylendi. Borsa üyeleri Babil’ten Andrea Dossena ve Andriy Voronin’i takip etmesini istiyor ve yaz aylarında birikmiş parayı bir kenara bırakmayı planlıyorlardı, Bordeaux’nun Marouane Chamakh serbest transfer konusunda en büyük hedefti.

    Hicks, başlangıçta Benitez’in pencereden önce telafettiğini yeniden yatırım yapmayacağını söyledi. “Ocak kaliteli olmayan bir pazardır. Yaz penceresi büyük olacak “dedi.
Ancak Benitez, üst dörtlüğe girme arayışının, bankada oturan para yerine takımında kalan uygun Babil tarafından daha iyi hizmet edileceğini söyledi.
Liverpool, bu düşünceye geldi ve Birmingham’dan 9 milyon poundluk bir teklif alan ve Avrupalı ​​kulüplerle ilgilenen Babel, ayrılırsa, Benitez şimdi yerine geçebilir.
Arjantinli Maxi Rodriguez, Atletico Madrid’den 1,5 milyon pound transfer yapmak için dün gece Merseyside’a uçtuğunda bugün tıbben muayene olacak.

    Liverpool, bu arada, önümüzdeki Çarşamba akşamı saat 18.00’da Tottenham aleyhindeki ev fikstürlerini yeniden düzenledi. ‘Bu dört yıllık en iyi sezon olabilir’

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.