Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Tories’in güvenilir mali planı var.

  • Listed: 31 Mart 2018 01:41

Escort İlan Açıklaması

Başbakan George Osborne, Hükümetin İngiltere’nin ekonomik fırtınayı sürmesini sağlayacak “güvenilir bir mali plan” a sahip olduğunu söyledi.
İngiltere Bankası Başkanı, İngiltere Merkez Bankası’nın 75 milyar Sterlin’i ekonomiye sürüklemek için sürpriz bir hamle yaptıktan sonra şimdiye kadar görülen “en ciddi mali kriz” ile karşı karşıya olabileceği uyarısında bulundu.
Sir Mervyn King’in başbakanı, ekonomik krizin 1930’lu yılların Depresyonundan daha kötü olabileceğini söyledi. Para Politikası Kurulu, parasal genişleme (QE) programını daha etkili hale getirmek için 200 milyar pounddan 275 milyar pound’a çıktı. faiz oranlarını% 0,5’te tutun.
QE2 olarak adlandırılan bu hareket, Kasım 2009’dan bu yana QE’ye yapılan ilk değişiklik oldu ve Banka’nın İngiltere’nin çift dipli bir durgunluğun eşiğinde olduğunu düşündüğü en net işaret.
BBC Radyosu 4’ün Bugün, 2009’daki önceki yorumları hakkında, “diğer tüm politikalar başarısız olduğunda umutsuz hükümetlerin son çare olarak para basmak olduğunu” söyleyen Bay Osborne şunları söyledi: “Bir Hükümet olarak oldukça çaresiz mali bir pozisyon aldık ve harekete geçmek.
“Bu seferki önemli farkın borçlarımızla başa çıkmak için güvenilir bir Hükümet planına sahip olduğunuzu düşünüyorum.”
Bay Osborne, Sir Mervyn’in yorumlarını onayladığını söyledi. Dedi ki: “Ben kesinlikle 1930’lardan beri her şey kadar ciddi olduğunu düşünüyorum.”
Kredi derecelendirme kuruluşu Moody’s’in 12 İngiliz bankasının kredi notlarını düşürdüğüne dair haberler üzerine yorum yapan Bay Osborne, kararın alınacağının farkında olduğunu söyledi.
Dedi ki: “Anladığım kadarıyla, bunu yapmanın nedenlerinden biri, İngiliz Hükümeti’nin aslında İngiltere’deki en büyük bankaların garantisinden kaçmaya çalışmak yönünde ilerlediğini düşünüyor olmalarıdır.”
O şunları ekledi: “İngiliz bankalarının iyi sermayeye sahip olduklarına, sıvı olduklarına, Avro Bölgesi’ndeki bazı bankaların şu anda yaşadığı sorunlarla karşılaşmadıklarından eminim” diye ekledi.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.