Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Tiyatro incelemesi topluyor: Yasal olarak Blonde The Musical, Cihad! Müzikal

  • Listed: 10 Ekim 2017 14:05

Description

Kesinlikle, en sadeli kalbi eritmek için sahnedeki sıcaklık ve ışıltı yeterlidir. Disney’in yüksek Okul Müzikallerinin büyüdüğünü, ancak daha iyi müzikle karşı karşıya olduğumuz gibi biraz: Elle Woods’u izlerken şimdi üniversitemizin yıllarına sahibiz, ki bu çalışmalarını Harvard Hukuk Bürosu’na döven bir adamı takip etmek için moda modasıyla değiştiriyor. geri döndü.
Saç spreyinde olduğu gibi, gösteri genç bir kadının kendini gerçekleştirme ve güçlendirme yolunda ilerliyor. bir müzikalin parlak bir pembe tüy dökme topuna benzer şekilde, kabarcık yüzeyi ve Gün-Glo renkleri, bakış halindeki bir zeka, duyguların katmanları ve sağ zaferlerin dönüşümlü olarak kabarık ve muhteşem bir zevki olan bir öykü altında olduğu ortaya çıkabilir. .
Laurence O’Keefe ve Nell Benjamin’in çekici yeni bir pop puanıyla yetiniyor ancak Jerry Mitchell’in kaygan, enerjik üretimi, her şeyden önce, Sheridan Smith’ten Elle gibi karşı konulmaz, eğlenceli, eğlenceli bir performansla destekleniyor. Yeni bir West End yıldızı doğuyor. Eskiden mavi grup Blue’dan Duncan James, kendisini ve Alex Gaumond’u bulduğu şirin, ancak hoşa gitmeyen, ancak onun yerine bulduğu düzene sahip avukattır.

    En iyi yeni müzikallerden birinin ardından bu sene görmeyi umuyoruz, aynı hafta en kötüsü ne olacağını deneyimlemek üzücü: Cihad! Müzikal, sadece Jalalabad’lı genç bir adamın tatsız konusunu terörizm için temizlemekle kalmaz aynı zamanda dipsiz bir incelik, zekâ ve orijinallik eksikliği ile de cezalandırır. İzleyicilerin izlemesi zorunlu olan, tiyatro terörizminin bir hareketidir.
Çarpıcı bir tezatla Ulusal Tiyatronun Her İyi Çocuk Sevgisi Yarattığının getirisi bizi daha az karanlık topraklara götürür: Zihinsel hastanelerde hapsedildiği gibi Sovyet siyasi muhaliflerinin uğradığı psikolojik işkence.
Tom Stoppard’ın senaryosu, sistemin çelişkileri hakkında dokunaklı komik gözlemlerle doludur ve aktörlerin sahnedeki tüm senfonik orkestrasında André Previn’in skorunu oynaması için katmanlı bir karmaşıklık üretilmiştir.

    Richard Wilson’ın Malvolio’sunun, uzaktan hayran metresi olan Olivia’dan önce delirilmesi için kandırıldığı Onikinci Gece’de farklı bir delilik sunuluyor ancak RSC’nin eski tarz modası geçmiş oyunun daha koyu kenarlarını bulanıklaştırıyor.
Nancy Carroll’un Viola’sı daha karmaşık bir yapıya sahiptir, ancak Wilson’ın Malvolio’su gibi bu üretim sevilmeye çok heveslidir.
Bu, Greta Garbo’nun hiç sergilediği bir nitelik değil ve Frank McGuinness’in alternatif olarak yavaş, huzursuz ve dokunaklı yeni oyununda, Greta Garbo, Donegal’e Geldi; Caroline Lagerfelt, attığı İrlanda hanehalkı üzerindeki etkisini atmosferik biçimde yakaladı; Caroline Lagerfelt, şuursuz performansını veriyordu: film yıldızı.

    LEGALLY MÜZİK 4/5 KAPLAMA
Savoy Tiyatrosu, Londra WC2
(Biletler: 0870 164 8787, £ 20- £ 62.50)
CİHAD! MÜZİK 1/5
Jermyn Caddesi, Londra SW1
(Biletler: 020 7287 2875; 15- 18 £)
HER HAYVANCILI SEVİYOR 4/5
Ulusal Olivier Tiyatrosu, Londra SE1
(Biletler: 020 7452 3000; £ 10- £ 30)
GECE 3/5 GECE

    Dük York Tiyatrosu, Londra WC2
(Biletler: 0844 871 7623, £ 10- £ 42.50)
GRETA GARBO DONALARA GELDİ 3/5
Üç Tekerlekli Bisiklet Tiyatrosu, Londra NW6
(Biletler: 020 7328 1000; £ 10- £ 20)

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.