Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Thinte çok oyundur

  • Listed: 11 Ekim 2017 06:15

Description

Noun De La Thinte’nin kazanma koşusu dün Warwick’de sona erdi, sadece sadece. Oyun kısraklığı, yedi haftalık bir periyotta kar ve ağır donlarla aydınlatılmış beş kez kazanarak Venetia Williams’a gerçek bir kredi oldu.
Tipik olarak kavga etmeden inmedi, tüm çabalardan kaçındı ve Bay Prickle tarafından yakalanana kadar tüm güçlükleri gördü. Kazanan, Robert Newland tarafından eğitildi, kim ilk önce göz kırpıcı kullanmayı düşünüyor hünerini yaptı.
Newland, “Göz kamaştırıcıları ne zaman açacaklarını merak ediyordum ve açıkçası yardım ettiler” dedi. “Andrew Thornton ona müthiş bir yolculuk yapmıştı ve bu at son kez biraz koştuğu halde daha önce olduğu gibi oldukça iyi” dedi.
Hunterview, kızlık engelindeki boynundan riske atmak için iyi bir tutum gösterdi. Kazanma eğitmeni David Pipe, Race Esteem (16-1), Chartreux (5-2) ve Sona Sasta (8-1) ile üç kere dengeli bir jokey Tom Scudamore tarafından tazelenen Ffos Las’ya gitmeyi tercih ederek yok oldu.

    Boru, Doncaster’daki Sky Bet Chase için favori olan Seven Is My Number’ın Cheltenham’da birkaç koşucuya sahip olması nedeniyle hafta sonlarında en az bir büyük yarışı cebe almayı umuyor olacak.
Consigliere ve Pablo Du Charmil Betfair Kupasında çalışacak. Madison Du Berlais, Argento Chase ile yarıştı ve Thriller, Betfair Cleeve Hurdle’da ilk kez 3 millik bir mücadele verebildi.
Şu anda yumuşak / yumuşak iyi gidiyor ve don kapakları kullanımda, sıcaklıkların bu gece -4C civarında düşmesi bekleniyor.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.