Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Terry kaptanı tehdit altında

  • Listed: 11 Ekim 2017 06:25

Description

Savunmacı Terry, dün eski Chelsea takım arkadaşı Wayne Köprüsünün eşi ile tartışmaktan suçlanan gizli bir tedbir sonrasında suçlanan evli futbolcu olarak adlandırıldı.
İngiltere menajeri Fabio Capello, Terry’nin bir kez daha kötü tanıtımlardan hoşlanmadığı için mutsuz görünüyor ve bu son bölümdeki düşüş, kaptanın Güney Afrika’daki turnuva bandajını muhafaza edip etmediğini belirleyebiliyor.
Capello, 2008’de kaptanı olarak görevlendirilmesinden bu yana Terry’nin profesyonelliklerinden etkilendi ve onu gerçek bir lider olarak görüyor.
Bu aşamada, İngiltere’nin 3 Mart’ta Wembley’de Mısır’la oynayacağı kaptanlıktan soymak için hiçbir planı yok. Bununla birlikte, Capello, vahiylerin yayınlanmasını takiben İngiltere kampında ekip moralinde ne gibi hasarların yapılacağına dikkat edecek. .

    İngiltere defans oyuncusu Bridge, geçtiğimiz sezon Manchester City’e taşındı ve şu an yaralanma nedeniyle serbest kaldı.
O Capello İngiltere kurulumunun bir parçası olan Shaun Wright-Phillips ve Gareth Barry’nin bir kulüp arkadaşıdır.
Son tartışmalar, Terry’nin Chelsea’nin Cobham’daki eğitim alanının etrafındaki insanları göstermek için para kabul ettiği iddia edildikten sadece birkaç hafta sonra geliyor – bu sık sık reddettiği bir suçlama.
Capello, olayın ardından başkomiser olarak sorumluluklarını Terry’ye hatırlatacaktı ve onunla konuşacağı aciliyet arttı.
Terry, 29, 2007’de Toni Poole ile evlendi ve ikizlerin babasıdır.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.