Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Terry bir ırkçı değil – Lampard

  • Listed: 30 Mart 2018 16:23

Escort İlan Açıklaması

Frank Lampard, İngiltere kaptanı ve Chelsea kulüp arkadaşı John Terry’nin güçlü bir savunmasını başlattı ve ısrar etti: “O bir ırkçı değil.”
Terry, üç hafta önce QPR savunucusu Anton Ferdinand’ı ırkçı bir şekilde istismar ettiği iddiasıyla, şu anda bir Metropolitan Polis soruşturmasının konusu olan bir iddiadan sonra ortaya çıktı.
Lampard, ülkesinin dünya şampiyonu olan İspanya’ya karşı cumartesi günü Wembley’de Wembley’de dostluğa başkanlık edecek ve bu nedenle de futbol oynama nedenleriyle oyuna başlamayacak. Terry bir ırkçı olup olmadığı sorulduğunda, Lampard şöyle dedi: “Bu saçma bir soru. Hayır. Kesinlikle hayır. Kesinlikle hayır.”
Ferdinand’ın erkek kardeşi ve İngiltere takım arkadaşı Rio’nun yakın arkadaşı olan Lampard da, iddialarıyla başa çıkmak için Terry’yi kendi yolunda bıraktığını itiraf ediyor.
Şöyle dedi: “Kendi yolumla hallettim. Bu şeylerle, avukatını tutup işine devam etmelisin. Ben John’la çok yakın çalışıyorum. Onunla her zaman konuşuyorum ve onunla çalışıyorum.” Her zamanki gibi, onun için zor bir zaman.
“Benim için zor bir zaman olsaydı, birilerinin içeri girip ‘neler olduğunu sormak istemezdim, nasıl hissediyorsunuz?’ Ben de onun olmasına izin verdim. Her zaman yaptığı gibi işine devam ediyor, Rio açısından, Rio’yla konuşmadım, ama her ikisiyle de iyi arkadaş kalacağım. Bir zamanlar hakkında konuşmak için bir şey, muhtemelen doğru şekilde ele alınmıştır. ”
Lampard ayrıca Terry’nin İngiltere ekibine bu konuyla ilgilenme ihtiyacını da hissetmediğini anlıyor.
Dedi ki: “Bu da oldukça doğru. O kadronun bir üyesi.” Suçlu olana kadar masum “almak zorundasın.
“Yönetici bunu kabul etti, John bunu aldı ve bu nasıl alınmalıdır. Oyuncular, bir takımın kaptanı olarak, bir lider ve bir oyuncu olarak saygı duyuyorlar. Her zamanki el sıkışmalarını ve” cehennemleri “yaptık. Ne zaman tanıştığımızda.
“Bu hafta gariplik duygusu yoktu. Futbol böyle. Çok ya da böyle bir durum hakkında konuşulabilir. Ama sen döndüğünüzde hepimiz oyuncu oluruz. Hepimiz devam ettik.”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.