Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Tavus kuşu ‘kaçırılan fırsatı’

  • Listed: 30 Mart 2018 19:21

Escort İlan Açıklaması

İngiltere’nin kaptanı Jamie Peacock, Avustralya’nın tahakkümünü sona erdirmek için bir şans daha gördükten sonra canını yaktığını kabul ediyor.
Krangaro’lar son 24 dakikada Leeds’te 30-8’lik bir zafer elde etmek için son 24 dakikada dört deneme yaparak, Kiguru Four Nations finaliyle kaçtı. Turistlerin Elland Road’daki ev sahiplerinin altıncı ardı ardına kazanmaları ve 2009’daki 46-16 zaferini anımsatmasıydı.
33 yaşındaki Peacock, “Kesinlikle kaçırılan bir fırsat. Kişisel bakış açımdan, bu sollardan pek çoğumuz yok ve çok acı veriyor.”
2009 yılında İngiltere, Kevin Sinfield’ın penaltıdan 8-8’lik skoru düzelttikten sonra ikinci yarıda hala oyundaydı.
Kanat oyuncusu Ryan Hall, daha önce John Damon Thurston’ın adamlarından yüksek bir manevra peşinde koşarken, hakem Ian Smith tarafından bir cezaya hak kazandığında oyuna geri döndü. Ancak İngiltere, son çeyrekte gevşek kalan ziyaretçileri tarafından görüldükten sonra aralıktan sadece iki puan alarak şanslıydı.
Peacock, “İlk 60 dakikada oynadığımız yol, son 20’de düşmemizi sağladı” diye ekledi. “Bu oyunda kalmak için elimizden gelen bir çabaydı. Sevdiğimiz yolu yürütmüyorduk ve bu da çok fazla enerji harcadığınızı ve son 20 dakikada anlattığınız anlamına geliyor.”
İngiltere’nin Wembley’deki Kangaroos’un yiğit bir yenilgisini ve Hull’daki Yeni Zelanda şampiyonlarını yenme zaferini içeren grup aşamalarında cesaret verici performanslar beklentileri yeni bir seviyeye çıkardı. Ve son sonuçtan çıkmış olmasına rağmen, Peacock turnuvada bir bütün olarak niteliksiz bir başarıda ısrar ediyor.
Leeds’te 34.174’lük bir kapasite kalabalığı, yedi maç için toplamı 128.066’ya çıkardı ve Peacock, yarışmanın İngiltere’deki yeni nesil yıldızları ortaya çıkarmaya yardımcı olduğuna inanıyor.
“Bu turnuva boyunca destek fantastik oldu” dedi.
Wembley, Hull ve Elland Road’daki büyük kalabalıklar önünde çok uzun bir süredir uluslararası turnuvalar oynuyorum ve çok heyecanlıydım. Ülke gerçekten İngiltere’nin gerisinde kalıyor ve devam ederse fantastik olacak. Olumlu bir notta, turnuvada fevkalade iyi bir performans sergilediğimizi düşünüyorum.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.