Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Sürücüler cumartesi gecesi televizyonu için eve koşuyorlar

  • Listed: 30 Mart 2018 21:15

Escort İlan Açıklaması

Gösteriler başlamadan önce sürücülerin evlerine giderken Cumartesi gecelerinde yeni bir acele saat sürdü.
Cumartesi akşamı erken saatlerde bir sürücüde bir sürücü, eve dönüş yolunda televizyon izlemekte, sigorta şirketi tarafından yapılan bir araştırmayı ortaya koyuyor.
7.23 de, yolda 2,011,326 otomobilin zirvesi var, ancak bu saat 8.43’te 670.442’ye düşüyor, insanlar kutunun önündeki kanepeye yerleşiyorlar. Bunlardan 20’sinde biri, televizyon izlemek için eve koşarken neredeyse bir yanıltma veya kaza geçirdiklerini söyledi.
Beşte bir tanesi sneaki olarak bir gösteri için zamanında geri dönmek için kısa bir sosyal angajmanı kesti ve erkeklerin yüzde 12’si zamanında bir futbol maçı yapmak için bile erken ayrılacağını iddia ediyor.
Şaşırtıcı bir şekilde, yüzde 6’sı, kırmızı bir ışığı hızlandırarak veya atlayarak yasayı kıracaklarını söyledi. Yüzde altı daha fazlası yol öfkesinden dolayı suçluydu. Sırasıyla, St Goodly’deki Len Goodman’ın ya da X Factor’daki Gary Barlow’un en sevdiği eylemler hakkında ne söylemek zorunda kaldıklarını yakalamak için evlerine dönüyorlardı.

    Telly içinde kalmak ve izlemek için en yaygın bahane, dışarı çıkmayı göze alamıyor.
Yüzde on sekiz, içinde kalmak için kendini iyi hissetmiyormuş gibi davrandı. Ve yüzde 13’ü, başka bir angajmanının olduğunu kanıtladı. Twitter ve Facebook’un popülaritesi nedeniyle, yüzde 21’i en sevdikleri programı canlı olarak izlemelerini gerektiğini söyledi, böylece kimsenin ne olduğunu anlatarak kimseyi mahvedemeyeceğini söyledi.
On ikide biri, favori programlarını kaçırırlarsa kendilerini kapatırlar.
Mike Pickard, risk sorumlusu ve esin altında yazı yazıyor: “Daha çok, bizim kabul etmek istediğimizden daha çok, Cumartesi gecesi televizyonunun hayranlarıyız. Ancak, hayatınızı ve diğer yol kullanıcılarının risk altındakileri yaratabilen pervasız sürüş için bir bahane yoktur. ”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.