Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Sürücü koltuğunda Pakistan

  • Listed: 9 Ekim 2017 22:55

Description

Ev sahibi sekizinci gün SCG’de sekizinci gün 286’da kümeleşmeye gitti ve Mike Hussey 73 yaşında Peter Siddle ile birlikte yenilmedi. Bu çift dokuzuncu koltuk değneği için Ricky Ponting’in adamlarına umut ışığı vermeleri için 29 tane koydu. 1994/95 serisinden bu yana Pakistan’a ilk kaybını önlemek için.
Avustralya’nın çimden sonra Marcus North (iki), Brad Haddin (15) ve Mitchell Johnson’ı (üç) çıkardığı deneyimli bacak spinner Danimarka Kaneria (117’de dört), son 87 sezondaki Avustralya için beş mürettebat kaybetti. gün.
Endişesiz bir şekilde Pakistan için Kaneria, günün geç saatlerinde sol bacağında şiddetli kramp ile sahadan yardım altına alındı.
Ziyaretçiler, gün dört tur koşusunu başarıyla tamamlarsa, 1-1 başlığındaki seriyi 14 Ocak’tan başlayarak Hobart’daki üçüncü ve son Teste düzeltecekler.
Avustralya, oyunun başlamasından kısa süre sonra Pakistan vuruşlarını tamamlamak için sadece beş top atarak kırışa kapıldı.
Günü 331’de dokuzuncu günü başlayarak Kaneria, Doug Bollinger’e (72 milletvekili) son iki maçın eklenmesi için son wicket oldu.
Avustralya, 204 yenikalık açığını gözden geçirmeyi düşünürken bıraktı ve açık ki Shane Watson ve Phillip Hughes’le öğle yemeğinde kayıp vermeden 86’ya umut verici bir başlangıç ​​yaptılar. Pakistan, daha sonra, Hughes, Ricky Ponting (11) ve Watson’ın hepsi de orta oturumda geri döndüler.
Ev sahiplerinin zaferi şansı, Mohammad Asif’in Michael Clarke’ı 21 yaşındaki kütüklerinden önce yakalaması sonrasında çaydan sonra büyük bir darbe indirildi ve Kaneria kısa süre önce Kuzey’i çıkardığı çabalarından dolayı ödül aldı.
Haddin’i ve ilk kurbanın kurtarıcısı Johnson’u Avustralya’nın kuyruğunu geç saatlerde ortaya çıkarmaya çabucak kaldırarak harap durumuna düştü. Nathan Hauritz (dört), o zamanki Umar Gül’ü ikinci slipte Misbah ul-Haq’a çevirdiğinde geçit törenine katıldı.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.