Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Strauss: İngiltere egemen olabilir

  • Listed: 11 Ekim 2017 14:35

Description

Yüzeyde, yağmurun altındaki beş maç serisindeki iki zafer, İngiltere’nin 50-üstü formatı kırdığına dair kesin kanıt sağlayamayabilir ancak Strauss, Süper Lig 2-1 serisi Güney Afrika galibiyetiyle cesaretlendirildi.
Serinin ikinci yıkaması dün burada, İngiltere’nin Avustralya’dan sonra kendi topraklarında Güney Afrika’yı yenmesi için sadece ikinci taraf olma şerefine İngiltere’yi verdi.
Strauss şunları söyledi: “Gerçekten seriyi kazanmayı sevmemizin yolu değil, yine de alacağız. Gurur duyulacak çok şey var ve çocuklar iyice bunu hak ediyor. ”
İngiltere, küresel bir günlük bir etkinliğe asla sahip olamayan tek önemli kriket halkıymış ve daha önce pek çok yalancı şafak bulunduğunu hatırlatarak bıkmış durumda.

    Bir sonraki Dünya Kupası 14 ay uzaklıktadır ve Hindistan, Sri Lanka ve Bangladeş’in çok farklı koşullarında düzenlenecek – fakat Strauss ekibi tarafından kabul edilen yeni agresif yaklaşımın onlara iyi hizmet edeceğine inanıyor.
“Çocuklar birbirleri için oynuyor ve çok takdire şayan çoğu takıma karşı potansiyel taşıyan geniş bir oyun oynamaya istekliler.”
Yakında çıkacak olan Test serisinden bir endişe, Ryan Sidebottom’a karşı bir başka yaralanma yarası.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.