Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Steve Morgan: Borçlar Liverpool’u ezebilir

  • Listed: 10 Ekim 2017 12:15

Description

Kurt adamı Morgan, Portsmouth’un umutsuz borçlardan dolayı yol kenarına düşen başka Premier League tarafı olmamak için oyuncuları satmaya umutsuzca çaba sarf etmeye çalışırken, üst düzey futbolu kontrol dışı helezon yollayan borcun, Big Four üyesi olabileceğini düşünüyor. .
Morgan, Redrow başkanı ve hayat boyu süren Liverpool destekçisi, Amerikalı George Gillett ve Tom Hicks’in yerini değiştirmeden önce Anfield’ı devralmaya başladı ve dikkatlerini Molineux’e çevirdi.
Liverpool hem Şampiyonlar Ligi’nden hem de yerli kupa yarışmalarından ve önümüzdeki sezon Avrupa’nın önde gelen yarışmasına katılmak için mücadele ederken, finansal etkiler 250 milyon pound tahmini borçları olan bir kulüp için muazzam olacak.

    Sunday Times tarafından İngiltere’de 146 milyon £ değerinde bir servetle listelenen Morgan, araçlarının ötesinde yaşayan ve sakat borçlar kuran kulüplerin sonunda yüksek profilli bir kaza geçirileceğini düşünüyor.
“Geleceğinize hokkabazlık edemezsiniz. Gümüş ailesinin pençesine benzer. Moral, eve gelmek zorunda kaldı “dedi.
“Çok fazla kulüp faiz ödemelerinin karşılanmasında, göze alamayacakları ücretlerde ve sürdürülemez transfer ücretlerinde harcıyorlar.
“Southampton ve Leeds gibi ünlü eski kulüplerin inişini gördük ve başkaları tarafından takip edilecekler.
“Büyük kulüplerden birinin gidebilmesi imkansız değil. Hepimiz açık olanı biliyoruz. Bu kulüpler altına girebilir ve başkalarını izleyebilirim. Kafamı çizip neden yaptıklarını merak ediyorum. ”

    Morgan, Molineux’daki projesine üç yıl yaklaşıyor ve sağlam iş prensiplerine dayanan bir kulübün başında olmaktan gurur duyuyor.
Ve futbol yetkililerinin, daha fazla klübün duvara girmesini önleyecek düzenlemeleri başlatmak için sorumluluk sahibi davranma zamanı geldiğini hissediyor.
“Muhtemelen futbola öncülük etmek için çok yeni biriyim, ancak futboldaki bazı sağduyuları tanıtan ve sürdürülebilir kılan bir tür düzenleme veya sınırlamayı kesinlikle destekliyorum” dedi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.