Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

St Paul’un Noel’deki kampı temizlemek için mahkeme savaşı

  • Listed: 30 Mart 2018 20:40

Escort İlan Açıklaması

Londra Şehri, Yüksek Mahkemeye kampı kaldırmak için “acil bir sosyal ihtiyaç” olduğunu söyledi.
Mahkeme belgeleri, insan israfının şu anda sahada “sorunların ve dışkıların” “büyük bir sorun” olduğunu iddia ederek sorunlara yol açtığını ortaya koymuştur.
Ayrı bir gelişmede, şirket ayrıca, uyuşturucu enjekte eden kişilerin attığı şırınga iğneleri için “keskin nişasta kutularını” takmaya zorlandığını da ortaya koydu.
Londra Yüksek Mahkemesinde, Adalet Wilkie, üç ila dört gün sürmesi beklenen bir tahliye duruşmasının 19 Aralık’ta gerçekleşeceğine hükmetti.
Mahkemenin 21 Aralık’tan sonra, bayram molasının olağan başlangıcından sonra başlayabileceğini belirtti. Bu, duruşmanın İşgal Londra protestocularına karşı gitmesi halinde kampın Noel’den önce silinebileceği anlamına geliyordu.
David Forsdick, şirket için şunları söyledi: “Şehir, bankaları korumak için bu iddiaları getirmiyor ve onları finans sektörüne karşı barışçıl protestoları önlemek için getirmiyor. Bu iddiaları ifade özgürlüğünü bastırmak da getirmiyor.

    “Bu iddiaları yalnızca yarı-kalıcı protesto kampını kaldırmak için getiriyor çünkü çok dikkatli bir şekilde değerlendirdikten sonra, bunun yapılması gerektiği sonucuna varmıştır.
“Başkalarının haklarını ve özgürlüklerini korumak için acil bir sosyal ihtiyaçtır.
“Kentin pozisyonu: Barışçıl protesto mu? Tabii ki evet. Kalıcı kamp mı? Yok hayır.”
Yargıç, protestoculardan bir dava hazırlamaya daha fazla zaman diledi, çünkü kampçılar bir süredir “kamusallık parıltısı” nda kendilerine karşı alınan eylemden haberdardılar.
Kampı temsil eden QC, John Cooper, bazı çadırların geceleri neden boş bırakıldığına dair açıklamalar da dahil olmak üzere kanıt toplamaya ihtiyaçları olduğunu savundu. Halihazırda söz konusu kampın bir temsilcisi bulunmamakta ve Bay Cooper tarafından ücretsiz olarak yasal yardım sağlanmaktadır. Kurumun mutabık kaldığı en az bir kişinin masraftan muaf olacağı, yarın saat 14:00 olarak adlandırılmalıdır.

    Kurum, gece geç saatlerde içmek de dahil olmak üzere kampta “endişe verici eğilimler” konusunda endişelerini dile getirdi.
Dün Londra’nın Londra’daki yasal belgeleri, kamptaki uyuşturucu ve alkol kullanımını vurguladı.
Raporunun bir kısmı St Paul’ın yazarı Nicholas Cottam’dan geldi ve katedralin grafiti ve “insan dışkısı” nı kınamaya dikkat çekti.
Daily Express, kampın temizlenmesini isteyen bir Boot Them Out haçlı seferi başlattı.
St Paul’un kendisi, yetkililerin şirketin haklarını kabul etmesine rağmen, protestoculara karşı yasal bir eylemde bulunmuyor.

    Dünün duruşması, şirketin sözcüsü olarak geldi ve sahadaki atılan iğnelerin “herkes için tehlike” olduğunu söyledi. HIV’liler de dahil olmak üzere “çok savunmasız insanlar için bir mıknatıs” haline geldiğinden korkular büyüyor.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.