Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Sör Paul McCartney: Beatles’ın sonsuza kadar devam etmesini diliyorum

  • Listed: 30 Mart 2018 23:38

Escort İlan Açıklaması

69 yaşında, o ve Ringo Starr’ın hayatta kalmaları halinde John Lennon ve George Harrison ile bir araya geleceğine inanıyor.
O ve Lennon’un 1969’da ayrıldıktan yedi yıl sonra yüksek profilli bir geri dönüş yapmayı planladıklarını söyledi.
McCartney, grubu bir arada tutmaya çalışan ve “sonsuza dek” gerçekleştirmelerini istediği kişi olduğunu söyledi.
Bir ABD röportajında ​​şunları söyledi: “Eğer John ve George hala burada olsaydı, büyük ihtimalle bir Beatles toplantısına sahip olurduk. Bence söyleyeceğimiz noktadan hoşlanırdık, “Hadi, hadi yapalım”.
“Her şey bir araya geldiğimizde oldu, tartışmasaydık, harika oynadık. Birbirimizi çok iyi tanıyoruz; birbirimizi okuruz. Yani eğer Ringo biraz hızlanırsa, hepimiz hızlanırdık. Bu yüzden eldiveni bir el gibiydik. ”

    Kısa süre sonra üçüncü eşi Nancy Shevell ile evlenmeye mahkum olan McCartney şunları ekledi: “Harika olurdu, ama ‘Ya eğer?’ Diye büyük bir imanlı değilim. Bunu yapamazsın, ama sanırım spekülasyon yapmak.”
McCartney, o ve Lennon’un, 1976 yılında ABD’li televizyon yapımcısı Lorne Michaels’in Cumartesi Gecesi Live komedi şovunda yeniden bir araya gelmeleri için 3.000 dolar teklif etmesinin ardından tekrar kamuoyu önünde bir araya gelmeye başladığını söyledi.
Dedi ki: “Ben John’un yerindeydım ve Saturday Night Live açıktı ve John bana şunu söyledi:“ Bunu gördün mü? ”Ben İngiltere’de yaşıyorum, Amerika’da yaşıyordum. Dedi ki: “Hayır, bir araya gelmek için bize para teklif ediyorlar – Lorne Michaels geçen haftaki şovda geldi”.

    “Ve John dedi ki, go Aşağı inmeliyiz, sadece sen ve ben. Sadece ortaya çıkacağız. Sadece iki kişiyiz, paranın yarısını alacağız. Bir an için, “Yapalım mı?” Bizi durduran şeyi bilmiyorum. İşe yarayacaktı ve bir gece izinliydik, bu yüzden işe gitmemeyi seçtik.
“Güzel bir fikirdi. Neredeyse yaptık. ”
McCartney, grubun ayrılmasının onu zorladığını ve ilk albümü “kurtardığı” albümünü kaydettiğini itiraf etti.
“Beatles’ın kaybı çok zordu” dedi. “Zor şartlar altındaydı, bu yüzden özellikle zordu. Biz birbirimizle konuşmuyorduk. Birlikte büyümüş olan bu adamların hepsi bu aniden birbirleriyle konuşmadılar.

    “Kesinlikle devam etmemizi istedim, ama John kesinlikle yapmadı.
“Yoko’yu [Ono] buldu ve onlar için harika bir şey olduğu ortaya çıkan yeni bir şeye dönüştüler.
“Geri kalanımız için biraz,“ Hmm, şimdi ne yapacağız? ”Ama Linda’yu buldum ve böylece işleri tamamladı. Şahsen ben iyiydim. Müzikal olarak, iş zekası kötü bir haberdi.
“Yani McCartney albümü nasıl ortaya çıktı: ya müzikten vazgeçtim ya da ben de devam ediyorum.
“Bir grup olmadan nasıl devam edebilirim? Oh, biliyorum, her zaman için sürekli bir özlem duyduğum davulları çalacağım. Ben de öyle yaptım. Biraz davul çaldı, biraz gitar çaldı.

    “Albüm beni çok zor bir zamanda kurtardı. Belki hayran olduğum bir şey yapmak, hislerimi çok zor bir zamanda bir şarkıya sokmaktı ve Linda’yı nasıl hissettiğimi gösteriyordu. Bir çeşit terapi gibiydi. ”
O devam etti: “İnsanlar aslında, Beatles’ı bir arada tutmaya çalışan ben olduğum zamanlardı sanıyordum.” McCartney, grubun herşeyi yaptıkları gibi hissettiklerini ama kendilerinin de “Sonsuza kadar devam et”.
“Biz tam bir çember geleceğimizin farkındaydık. Hepimiz bittiğine dair bir zaman geçirdik.
“Beatles’ın başarısının bir kısmı, bir grup için hepimizin yaptığı bir şeydi. Sev beni, sonra hayatında bir gün düşünürsün.

    “Ama sonsuza kadar devam etmek harika olurdu.”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.