Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Sone Aluko çok değerlidir Allan McGregor diyor

  • Listed: 30 Mart 2018 18:32

Escort İlan Açıklaması

Rangers’ın kalecisi, eski bir Aberdeen saldırganına yakın bir bakış atmıştı ve kendisine yönetmen Ally McCoist’i kısa süreli bir sözleşme imzalamaya ikna etme şansı vermişti.
McGregor, Aluko’nun Gers’e “Farklı bir şeyler” sunabileceğini düşünüyor: “Sone’yi eğitimde gördüm ve çok iyi göründüğünü düşündüm. Bu yılın başlarında bir yaralanma geçirdiğini anladım ama harika görünüyordu.
“Topu almayı çok seviyor ve çok hızlı. Ayrıca antrenmanlarda da iyi sonuçlar elde etti. Umarım işler onun için ve kulüpte çalışacaktır.”
Yirmi dokuz yaşındaki McGregor, aynı zamanda, uluslararası molada iyi sonuçların ardından, St Johnstone ile yarının çatışması öncesinde Rangers etrafında iyi bir etken olduğunu ortaya çıkardı.

    Ibrox no 1, geçtiğimiz Cuma günü 19. haftasını kazandı ve İskoçya, Kıbrıs’ı 2-1 mağlup etti ve ardından 21 yaş altı İskoçya, Pazartesi günü aynı sayıdaki Hollanda’da aynı zaferle muhteşem bir zafer kazandı.
“İnsanların oyunu kazanmamız gerektiğini, ancak bu günlerde uluslararası oyunların kolay olmadığını, özellikle evden uzakta olduğunu biliyorum – bu yüzden bir zafer elde etmek güzeldi.” ekledi
“Kıbrıs iyi bir taraftı ve özellikle Georgios Efrem’den bir kaç tasarruf yapmak zorunda kaldım.
“Onu Rangers’da genç bir delikanlı olarak hatırlıyorum – ve onun kariyerine Arsenal’de başlamış olduğunu düşünüyorum – ve milli takımın içine girmek için memleketinde iyi bir performans göstermesi gerekiyor.

    “İskoçya takımında hem sahada hem de saha dışında iyi bir atmosfer olduğunu düşünüyorum. Bence birbirimiz için çok çalışıyoruz ve Craig Levein’in devralmasından bu yana gelişmeler ve ilerlemeleri görebilirsiniz.
“Gelecek yıl gelen bazı arkadaş dostları var ve yönetici için önemli olacaklar.
“Umarım Hollanda’da 21 yaşın altındakiler, herkese bir destek vermiştir, çünkü bence her seviyede ilerlediğimizi gösteririz. Onlar için çok iyi bir sonuçtu ve onları, eleme masasında iyi bir şekilde yerine koyuyor.” Rangers web sitesine

    “Ross Perry ve Gregg Wylde’den memnun kaldım. Bu genç Rangers’lu erkeklerin, 21 yaşın altındaki İskoçya’da, aynı zamanda Rangers’da da gelişmekte olduğu önemli.
“Oraya girebilmek için kulübünde iyi davranman gerekiyor, bu yüzden bunu yaptığını kanıtlıyor.”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.