Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Son dörtlüye kadar Lewis

  • Listed: 27 Mart 2018 17:30

Escort İlan Açıklaması

Savunma şampiyonu Adrian Lewis ve Simon Whitlock, Alexandra Palace’da zaferden sonra, Dünya Şampiyonası’nın son dördünde James Wade ve Andy Hamilton’a katıldı.
Lewis’i savunan Lewis, Terry Jenkins ile bir görüşme yapmak için Terry Jenkins’den 5-3’lük bir galibiyet alırken, Whitlock Gary Anderson’a karşı 5-1’lik bir galibiyete sahipti ve şimdi Hamilton’la finalde bir yer için buluşacak.
Wade ve Hamilton daha önce öğleden sonra John Part ve Kim Huybrechts’u dövmüştü.
Lewis, sadece Jenkins için seviye 3-0 öne geçti ve bu aşamadaki adam arasında seçim yapmak için çok az şey vardı. Yedinci sette 2-1 ile Lewis arasında Jenkins, double 20 ile seviyeleme şansına sahip oldu, ancak dart sayısını alamadı ve rakibi 4-3’e yükseldi.
Çift, Lewis 2-1’i sekizinci sıraya koydu ve Bullseye vurdu ve zafere ulaşmak için double 20’ye katlandı ve kalabalığın karışmasına rağmen Wade ile heyecan verici bir yarıya çıktı. Whitlock, Ekim ayında kırılmış bir ayak bileği yaşadığı için rekabete gelen favoriler arasında yer almamıştı, ancak bir kümeden domine etmek için geri döndü.
‘Sihirbaz’ sekiz maksimum puan attı ve Anderson skordan daha etkileyici olsa da şansını kaçırdı ve Whitlock son dördünde Hamilton’la bir yer ayırtmak için avantaj sağladı.
Daha önce üçüncü tohum Wade, yarı finallere geçerek Partinin üzerindeki bir epik 5-4 zaferini izledi. Wade, kontrolün ilk 11 ayağını dokuzuncu sırada kontrol etti, ancak 4-1’e giderken bir şansını kaçırdı ve Part 4, Wade bir an önce zorlamak için 4-3’e liderlik etmek için bir sonraki üç seti geri aldı. 85 atışla kazandığı ölüm vuruşu.
2008’den bu yana 28 yaşındaki ilk yarı finaline geçti.
Hamilton yarı finallere Kim Huybrechts üzerinde 5-2’lik bir galibiyetle sadece ikinci kez ulaştı. Son sekiz çatışmadan ilkinde ortaya çıkan Stoke atıcısı, 11 180 ve etkileyici bir sayıydı.
Hamilton, Huybrechts’ın üçüncü seti bir cevap vermeden kazanmak için geri çekilmesinden önce iki setlik bir atağa geçti. 17 sayıdaki tohum daha sonra 4-1 öne çekti ve rakibi altıncı sırada olmasına rağmen, Hamilton yedinci sırada üç maksimum ile zafer kazandı.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.