Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Smith İngiltere’ye çok az sevinç düşüyor

  • Listed: 10 Ekim 2017 00:50

Description

Salı günü erken saatlerde başından beri ortasında 273 top atan Smith (183), Paul Collingwood’a uzun ayağı sınırda tutsak etmek için Graham Onions’u yanlışlıkla çengel etti.
Replays, kısa süre içinde soğanların topu kalmadığını gösterdi. Ancak Smith o sırada tarla dışıydı ve bu iki takım arasındaki ilişkilerin bozulduğu bir karşılaşmada İngiltere’nin gecikmiş bir servet dilimi vardı.
İkinci akşam, Smith’in üçüncü eşofarcı ortağı Jacques Kallis, Güney Afrika’nın hedeflerini rakiplerine 300 sayılık son vuruş hedefi olarak belirledi.
397’de öğle yemeğine dört kez, bundan çok fazla olduğundan emindi.
İngiltere’nin sefaletini ev sahiplerinin genelde dile getirdikleri İngiltere elçisi Stuart Broad ve James Anderson’ın topa olumsuz baktığı yönündeki şüpheleri vardı.
Tartışmayı hızlandırmak için gerektiği gibi resmi bir şikayet gelmeyecektir ve bir taraflı puan kartına bir göz atın Güney Afrika’nın kendilerini endişelendirmesinin hiçbir sebebi olmadığını gösterdi.
Smith’in 85. Kallis’le birlikte koşuşması durduktan sonra bile, Güney Afrika kaptanı yakında tatmin olacağına dair bir belirti yoktu.
Sabahın ikinci saatinde, Kallis şaşırtıcı bir şekilde, 53. Test yarım yüzyılının dörtte birinden kısa bir süre önce – Anderson’u son kapağında vurmaya çalışırken yakalanan- iki eğilim kesildi ve JP Duminy, ard arda üçüncü bir ilk ördek kaçındı.
Düminyum, adının başına dörde çıkmıştı, Andrew Strauss’un AB de Villiers, eşi için yola çıktıktan sonra eşini gönderdiğinde kütüklerinde utangaç olduğunu doğrulamıştı.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.