Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Skipper Fletcher hatayı yendi

  • Listed: 31 Mart 2018 01:46

Escort İlan Açıklaması

Skipper Fletcher, Perşembe günü St Gallen’deki takım otelini aradığında patron Craig Levein’i sersemletti ve bugün Liechtenstein’la bugünkü zorlu bir çatışmayı göz önüne almak istediğini belirtti – resmen bademcik iltihabı ile kararlaştırıldıktan 24 saat sonra.
Levein hemen Zürih’e giden bir uçuşta Manchester United ace’ı rezerve etti ve Fletcher takım arkadaşlarına dün gece saat 7’de saat takıma katıldı.
Cheshire’de eve karantinaya girmesine rağmen, Fletcher bugün ve Salı günü İspanya’ya karşı oynanacak ve eğer doktorlar virüsün en kötüsünün üstündeyeceğine inanıyorlarsa.
Fletcher şunları söyledi: “Bunlar iki büyük oyun ve ikisine de dahil olmaya kararlıydım. Dün çok daha iyi hissettim ve katılmakla ilgili müdürle konuştum.
“Belli ki, söz konusu olan çok şey var ve herkes benim ülkem için ne kadar tutkulu olduğumu biliyor. Bu yüzden, daha iyi hissetmeye başladığımda, büyük bir karar değildi.

    “Kendimi iyi hissediyorum ve fiziklerle bir ışık seansı yapacağım, sonra ne olacağını göreceğiz.
“Önemli olan ben buradayım ve ekibin bir parçasıyım.
“Bu büyük bir çift başlık. Lihtenştayn’a karşı kazanılan bir zorunluluktur ve salı günkü İspanya’ya karşı umutlarımıza ayak uydurmak için elimizden geleni yapacağız. ”
Fletcher’ın ulusunun davasına olan iyileşmesi ve adanması patron Levein’e büyük bir atış yaptı ve şöyle dedi: “Her gün onunla konuşuyorum ve Salı günü daha iyi hissetmeye başladı ve o zamandan beri gelişti.
“Tıbbi insanlar onunla mutlu olduklarını söylüyorsa, o zaman oynayacak. Bu kadar basit.”

    Dün gece bir hafif eğitim seansını tamamlayamadığı için Kenny Miller’ın bir kasık yaralanmasıyla sonuçlandığı için dün gece İskoçya için iyi haber değildi.
Başlangıç ​​çizgisindeki yeri Brighton’ın Craig Mackail-Smith’i tarafından çekilecek.
İskoçya (muhtemel): McGregor; Hutton, Caldwell, Berra, Bardsley; Naismith, Morrison, Adam, Fletcher, Bannan; Mackail-Smith.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.