Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Siyasi sınıfın cehaleti, gözünü korkutuyor

  • Listed: 30 Mart 2018 20:10

Escort İlan Açıklaması

Tam tersine kanıtlar o kadar ezici ki, eski destekçilerinin çoğu bile euro için amigo vazgeçtiler ve bunun felaketle yanlış bir girişim olduğunu açık bir şekilde kabul ettiler.
Bu yüzden son 20 yılın en üst düzey siyasi figürlerinin üçlüsünün hala nihai İngiliz üyeliği için baskı yapmaya istekli olması şaşırtıcıdır.
Üç ana partinin her birinden gelmeleri, yöneten insanlardan uzaklaşan aldatılmış bir politik sınıf hakkında bize çok şey anlatıyor.
Ancak, Tony Blair, Michael Heseltine ve Paddy Ashdown’un ekonomik okuryazarlıktan muzdarip olduğu ortaya çıktı ki, bunların hiçbiri, İngiliz ekonomisinin geleceği üzerinde hiçbir etkide bulunulmasına izin verilmemesi gerekti.

    Lord Ashdown’un ​​son iddiası – İngiltere’nin avro içinde olmaktan faydalanabileceği için büyük borçlar almadığı için – özellikle yarım düzine avro bölgesi üyesi olan egemen borç krizleri karşısında çok saçmadır.
Ve son dönemde, Britanya’nın kendi faiz oranlarını belirleyememesi ve döviz kurunun değer kaybetmesine izin vermemesi halinde, durgunluğun derinliği son yıllarda düşecekti.
Avroya karşı çıkanların “döner gözleri” olarak kınandığı bir zaman vardı. Bu betimleme, siyasi sahnedeki sözde ağır ağırlıklara uymak için çok daha iyi görünüyor.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.