Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Siyahlar Karda eğlence uyarısı

  • Listed: 30 Mart 2018 21:25

Escort İlan Açıklaması

Blacks Leisure, tam sokaktaki karların beklenenden daha düşük olacağı uyarısında bulundu, çünkü cadde üzerindeki kasvet, dış giyim grubu üzerindeki baskıyı artırmaya devam etti.
Siyahlar ve Millets markalarının sahibi olan Blacks Leisure, satışların son birkaç hafta içinde beklenenden daha düşük olduğunu ve grubun daha fazla müşteri çekmek için teklifleri düşürmesini istedi.
Ancak, yüksek fiyatlar, durgun ücret artışı ve kasvetli ekonomik görünüm nedeniyle düşük güven ve sıkışık tüketici harcamaları, grubun Noel ve tam yıl performansının beklentilerin altında kalmasını beklediği anlamına geliyor.
Altı aydan fazla olan vergi öncesi zararı ikiye katlayan ve 27 Ağustos’taki 16 milyon sterlin değerindeki siyahlar, 300 Blacks ve Millets mağazalarını yenilemeyi içeren geri dönüş projelerini yürütmek için ek finansman ve diğer finansman seçenekleri aramaya devam ettiğini belirtti.
Siyahlar’daki paylar, işlem güncellemesinin ardından% 60 oranında bir paya 1,8 puan düştü.
Seymour Pierce’in perakende analisti Kate Calvert, satış önerisini sürdürdü ve şunları söyledi: “Şirketin uzun vadeli geleceği için kabul edilebilir bir çözüm bulmak için bir meydan okuma olacağına inanıyoruz.”
Siyahlar, Ekim ve Kasım aylarında sıcak havalarda etkilenecek gibi görünmektedir, çünkü kıyafetlerinin çoğu, kıyafetler ve su geçirmez ceketler gibi daha sert koşullara yöneliktir.
Top Shop sahibi Arcadia ve mağaza John Lewis dahil olmak üzere giyim perakendecileri, tüm satış rekoru için bir engel olarak sonbahar boyunca rekor sıcaklıklarını işaret etti. Perakende sektöründeki durgunluktaki hava durumu, kâr uyarıları yayınlayan ve mağaza kapanışlarını açıklayan bir şirket sineği görmüştür.
Siyahlar, yarıyıllık sonuçlarında benzeri olmayan satışlarda% 7,2’lik bir düşüş kaydetti. Bu rakam 26 haftadan 27 Ağustos’a kadar devam etti ve şartlar kötüleşti.
Şirket, Newcastle United’ın sahibi olan Mike Ashley’in Karrimor ve Field ve Trek’i kontrol ettiği Go Outdoors ve Mountain Warehouse gibi uzmanlardan oluşan zorlu rekabetle karşı karşıya kaldı.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.