Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Sir Trevor’un mükemmele olan kısa yolu

  • Listed: 10 Ekim 2017 18:15

Description

Brooking, Futbol Federasyonu’nun 100 milyonluk Milli Futbol Merkezi planlarını güvelik odasından çıkardığı gibi konuşuyordu ve iki yıl içinde yayınlanıp yayınlanabileceğini açıkladı. FA futbol direktörü Sir Trevor, “futbol üniversitesi” olarak nitelendirilen 330 dönümlük sitenin, güzel oyunu öğretebilen, uluslararası yeteneklerin derinliğini artıracak ve bir arz oluşturabilecek bir nesil antrenör üreteceğini umuyor. ev sahibi İngiltere yönetici hattı.
Staffordshire ve Derbyshire sınırında olan St George’s Park, Burton-on-Trent’in hemen dışında İngiltere’deki Clairfontaine veya İtalya’da Coverciano’nın eşdeğeri olacak – ancak FA umudunu daha da iyi umuyor.
Eski West Ham ve İngiltere orta saha oyuncusu Brooking’in vizyonu, dünyayı stil ile fethetmek için İngiltere ekipleri üretmektir. “Onları Brezilya ve İspanya’nın oynadığı şekilde çaldırmak zorundayız” dedi. “Futbolun bu şekilde geçişi, karmaşık geçişi ile.

    “Yaratıcı bir unsurdan yoksundum ve Ulusal Futbol Merkezi bunun için bir katalizör olacak” dedi.
Merkez, gelişimi için 25 milyon sterlin harcadıktan altı yıl önce rafa kaldırıldı. Şimdi, FA, projeyi tamamlamak için gerekli finansmana sahiptir.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.