Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Şimdi çeteler üzerinde hareket, ‘supercop’ diyor

  • Listed: 31 Mart 2018 02:46

Escort İlan Açıklaması

İngiltere’nin çete problemi “gebelik” döneminde ve “çok kuşaklı bir beklemeye” alınmadan durdurulabilir, ABD “supercop” Bill Bratton söyledi.
New York ve Los Angeles’taki çetelerle uğraşırken edindikleri deneyimleri paylaşmak için İngiltere’yi ziyaret eden Bay Bratton, birkaç nesil geçmediği için meselenin İngiltere’de daha kolay ele alınacağını söyledi.
Londra Ekonomi Üniversitesi’nde (LSE) bir konferans verdikten sonra konuşan Bay Bratton, “Daha önce durmak daha kolay. Çünkü Amerika Birleşik Devletleri’nde, anne babalarımız ve torunlarımız olduğu gibi, çok kuşak bir problemle uğraşmıyorsunuz.” Aynı çete. ”
Devam etti: “Latin çeteleri, özellikle de Meksikalı çeteler, ilk olarak 1940’larda Los Angeles’ta başladı. Çetelerin çok fazla TV izleyerek, The Wire’ı ve diğerlerini izlerken kara çeteler, Crips ve Bloods. Orada şeyler, 1960’lı yıllarda ülkemde başladı.
Bay Bratton, Manchester ve Londra’daki polis şefleri ile çeteler konusunu görüşmek üzere bir araya geldi ve Perşembe günü konuyla ilgili bir konferansa katılmadan önce Birmingham’ı da ziyaret edecek. Ayrıca konuyla ilgili olarak Avam Kamarası İşleri Seçme Komitesinde milletvekillerine de konuştu ve dersinde görüşlerini “sorundan kurtulmak için” tutuklayamayacağına dair görüşlerini yineledi.
Güvenlik danışmanı olarak çalışan Bay Bratton, “işbirliği” nin sorunu çözmenin anahtarı olduğunu ve polisin yerel ve ulusal düzeyde Hükümet ile çalışmasını gerektirdiğini söyledi.
LSE’deki konferanstan sonra, A Daha Güvenli Dünya – Komşular’dan Globe’a kadar, İngiltere’deki çete durumunun ABD’nin karşılaştığı durumdan farklı olduğunu söyledi.
“Benim aldığım brifingler, Manchester’daki çete meselesinin, bir çete hakkında, çeteler olarak kendilerini tanımlamaya başladıkları ve ABD çetelerinin bazı yapılarını ve faaliyetlerini üstlenmeye başladıkları bir nesil hakkında.
“Bu yüzden çok kuşaklı bir beklemeye gitmeden önce, bahçeyi ayıklamak, olgunlaşmadan önce savaşmak daha kolay olacak, bu nedenle bu kavşakta yapılan çabaların önemini küçümseyemezsiniz.
“Suçla mücadelede mümkün olduğunca çok şey engellemek, böylece çocukların çetelere girmelerini engellemek için alternatifler bulabilirseniz, onların büyümelerini engelleyebilirsiniz, ancak aynı zamanda onların şiddetini de önleyebilirsiniz.”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.