Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Shaun Russell telefon hack writ

  • Listed: 31 Mart 2018 00:54

Escort İlan Açıklaması

Kız kardeşi ve annesinin öldürüldüğü çılgın bir çekiç saldırısından kurtulan Josie Russell’ın babası, Dünya Gazetesi’nin telefon hacklediğini iddia ederek yasal işlem başlatıyor.
Shaun Russell, eski tabloid’e ait olan News International’a karşı yasal yazılar yayınlayan bir dizi olası kurbandan biridir.
Öldürülen kız öğrenci Sarah’nın annesi Sara Payne, aynı zamanda sesli mesajın durdurulduğu iddiasıyla mahkemeye dava açıyor.
Gazeteye, mahk’sm edilen pedofillerin adreslerini ebeveynlere açık hale getiren Sarah Yasası için başarılı bir şekilde kampanya yürüttü.
Kaynaklar, Prenses Diana’nın eski uşağı Paul Burrell, pop yıldızı Dannii Minogue ve 7/7 kahraman Paul Dadge’ın da Rupert Murdoch’un medya şirketini dava açtığını söyledi.
Diğer tanınmış kişiler ve tazminat talep eden ünlüler arasında politikacı Lord Prescott, aktör Jude Law, komedi Steve Coogan ve eski futbolcu Paul Gascoigne vardı.
Yüksek Mahkemenin bu haftasının başlarında, Adalet Vos, telefon mesajlarından şüphe duyan yaklaşık 30 yüksek profilli insanın, Dünya Gazetesi’nin gazeteciler tarafından yasal yollara başvurduğundan şüphe duyduğunu, ancak bu sayının 60’tan fazla arttığını söyledi. son haftalar.
Guardian, keskin artışın ilk iddialar için yargı kesme noktasına bağlı olduğunu bildirdi.
Yargıç, Ocak ayında yapılan bir duruşmada bir grup “öncü hak talebinde bulunanların” kanıtlarını duymak zorunda kalıyor ve yaptığı herhangi bir kararın, diğer iddiaların ele alınış biçimi için bir plan sunması bekleniyor.
News International’ın bir sözcüsü Çarşamba günü yaptığı açıklamada şunları söyledi: “News International, adil ve mümkün olan yerlerde, yasadışı sesli posta kesiminin kurbanları olan hızlı yerleşimlere ulaşmayı ve etkilenen kişilere kayıtsızca özür dilemeyi taahhüt etti.”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.