Welcome, visitor! [Login

Premium WordPress Themes - AppThemes

 

Sesli kitaplar: Mükemmel son dakika Noel hediyesi

  • Listed: 11 Ekim 2017 21:00

Description

Hikaye, Man Booker ödüllü WOLF HALL adlı romanında Hilary Mantel (Harper, 7 saat, £ 15 CD) tarafından anlatılmış ve Dan Stevens tarafından mükemmel bir biçimde okunmuştur. Daha güncel olanı Marian Keyes’in SKY’deki en parlak yıldızı (Penguen, 6 saat, £ 14.99 CD). Dublin’deki bir konağın sakinlerinin hayatını merkezleyen bir romantizm. Sevgi, trajedi ve sırlar, esprili, ihale ve üzücü bir masalda birleştirilir. Niamh Daly, okuyucu.
Kötü eğlenceler ve romantizm Charlie Harris’in (DEAD UNIL DARK) da (Orion, 10 saat, £ 19.58 CD) özelliğini taşıyor. Lousiana’da yaşayan Sookie, zihin okuyabilir ve bu nihai erkek arkadaşı aksesuarıyla çıkıyor – bir vampir. Okuyucu Johanna Parker yüksek sesle gülümsemenizi sağlayacak.
Diğer dünya gibi ama korkunç olan bu sefer Robert Louis Stevenson’un Roy MacMillan tarafından okunan BODY SNATCHER VE DİĞER HİKAYELER adlı kitabı var. Mezarlık ve cinayetle ilgili masalları iyice soğutuyor (Naxos, 2.5 saat, 10.99 CD).

    Kahramanım James Patterson tarafından yapılan ALEX CROSS (Rastgele, 5 saat, £ 9.78 CD) öldürülen yeğeninin, seri katilin gevşediği vahşi ve tehlikeli bir Washington sahnesine girdiğini keşfetti. Gerçeği açığa vurup hayatını devam ettirebilir mi? Tim Cain ve Michael Cerver okuyor.
Kurmaca seçimi arasında Richard Dawkins tarafından Charles Darwin’in (CSA Word, 6 saat, £ 18.59 CD) türlerin kökenini gösteren canlı bir okunuş var. Dawkins, Darwin’in “bu gezegeni lütuf için en iyi zihinlerden biri” olduğuna ve en ünlü eseri olan “bu kaçırdığım anlamın derinliklerini” söylediğini söyledi. Dawkins “dinleyiciler de aynı şekilde aydınlanacaktır” umuyor.

    Colin Salmon (Harper, 6 saat, 15 pound CD) tarafından okunan Patrick Bishop tarafından hazırlanan GROUND TRUTH, ilk turlarından iki yıl sonra Afganistan’a geri dönüyor. Cesaretin ötesinde, ısı, kum, cehennem ve cesaretin gerçek hikayesi.
Ed Macy tarafından yazılmış ve okunan HELLFIRE’de daha fazla cesaret (Harper, 6 saat, £ 15 CD).
Macy, savaşın sıcağında kendisini ispatladığında Apache helikopterini uçuracak elit azınlıklardandır. O olduğu gibi söylüyor – ve öyle. Nefes kesen.

    Büyük adamın kendisi tarafından yazılmış ve okundu, neredeydim ?! WOGAN’A GÖRE DÜNYA (Orion, 3 saat, £ 16.63) günah kadar çeşitli konuları, aynada kendilerine baktıklarında insanların gördüklerini anlatıyor. Dinleyiciler, Şubat ayında başlayacak olan yeni Pazar radyo programında daha fazlasının olacağından mutluluk duyacaktır.
Tıpkı eğlenceli – ve aynı küçük gözlemlerle dolup taşan daha yaşlı bir köpeğin hikayesi HİÇBİR ŞEY DEĞERLİDİR, Jack Dee’nin hayatı çok komiktir (Rastgele, 7.5 saat, £ 18.59 CD).
Üç ila dokuz yaşındaki çocuklar, Miranda Richardson’un (Orion, Book

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.