Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Sepp Blatter gitmeli ama o oyunun tek sorunu değil.

  • Listed: 30 Mart 2018 19:25

Escort İlan Açıklaması

Bununla ilgili yanlış bir şey yok. FIFA başkanı çok fazla önemli futbol konusunda çok uzun zamandır kibirli davranıyor.
Duygusal canlanma gücü, en azından Rio Ferdinand gibi yıldız oyuncuların Blatter’e (yukarıda) ciddi bir hata yaptığını ve uygun, alçakgönüllü bir özür getirdiğini kabul etmeye zorladı.
Uzun yıllar boyunca Blatter, aptalca ve kimi zaman taciz edici sözler için, özellikle de kadın futbolcuların “daha ​​kadınsı kıyafetlerle” nasıl oynaması gerektiğine ilişkin cinsiyetçi gözlemleri için atasözüne gerek kalmadan konuştular.
Yaşlı adam geliyordu.
Bu da Sepp Blatter’in konusu. Her zamanki emeklilik yaşından on yıl sonra dünya futbolunun sorumlusu olmak için hala iddialı 75 yaşındaki yaşlı bir adam.
Bazı insanlar, yüksek güçlü işlerde bulunmak için çoğumuzdan daha uzun zihinsel ve fiziksel gücü korumaya devam edebilir. Sir Alex Ferguson, Manchester United’ın yöneticisi olarak birkaç hafta içinde 70’e dönecek ve otoritesi de her zamanki gibi sağlam.

    Ancak, bir lider her zaman çok uzun kaldığında ve utanç verici hale geldiğinde bir gün gelir. Elbette, şimdi Blatter ile durum böyle.
Bir oyun sırasında sadece “bir el sıkışma” ile ırkçı yorumlara yerleşme konusundaki yorumları, kendi başına olmayan bir dilde aptallık uyandırıyordu. Onlar adına konuştuğu organizasyonunun politikasını yansıtmıyorlardı.
FIFA ırkçılık konusundaki düzenlemeler güçlü ve dünya futbolu yönetim organı değişen tutumlarda rol oynadı. Blatter kendisi, futbolun 2010 yılında, İngiltere ve Batı dünyasında pek çok kişinin kuşkulu olduğu Afrika’yı Afrika’ya taşıdığı konusunda ısrarcıydı.
En göze çarpan ve en iyi İngiliz siyah futbolcularından John Barnes, radyoda yaptığı konuşmada, Blatter’in aptalca yorumlarında malign olmadığına inandığını ancak kendini bir çamura çevirdiğini söyledi.

    Katılmaya eğilimliyim. Ve lanet olası gerçek şu ki, bir çamur içindeki erkekler güçlü işlerde kalmamalıdır.
Bu gerçeklik, kükreyen bir İngiliz ahlaki haçlı seferi yerine, bu FIFA başkanının sonunu hecelemeli.
İngiliz futbolunun ırkçılıkla mücadelede sporda takdire şayan bir geçmişi var ve bunun için övgüye değer. Ancak, oyun için haçlı seferlere ihtiyaç duyan diğer önemli konular da var, ve çoğu zaman sadece üzücü, skandal bir sessizlik yok. Örneğin, Premier League maçlarında, milyonlarca insanın oyunu izleme şansını önleyen iğrenç bir şekilde yüksek bilet fiyatlarının olduğunu düşünün.
Bu, ulusal oyunumuzun açgözlü gözlerini kapattığı ve düşmanlık ile olumsuz yabancı yorumlara tepki verdiği etik bir meseledir. Bunun için Twitter’da Rio Ferdinand kampanyasını dinleyelim ve bunun için gereken ücretlerde kesinti yapalım.

    Portsmouth gibi kulüplerin (ve bunlar tek değil), erkek izciler, okullar, çiçekçiler ve St John Ambulansı gibi yerel örgütleri serbest bırakarak milyonlarca lira borcunu önledikleri müstehcen, ahlaksız yolu düşünün.
Uçmayan bir utançtı.
Tamamen futbol meselelerinde, zahmetlerimiz var – oyuncuların kötü tekniği, orta sahadan geçememe, Premier League’deki İngiliz menajerin eksikliği, ve diyelim ki, milli takım kaptanı Metropolitan Polisi tarafından araştırılıyor. bir rakibe iddia edilen ırkçı yorum üzerine.
Dünyanın geri kalanına vaaz mı veriyorsun?

    Bazı insanlar bunun çok eğlenceli olduğunu düşünüyor. Şahsen, kendi futbol takımımızı sıraya koymak için daha fazla zaman harcayabileceğimize inanıyorum.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.