Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Senna’nın serbest bırakılması için bir Silverstone yarış deneyimi kazanın

  • Listed: 31 Mart 2018 01:52

Escort İlan Açıklaması

İngiltere’nin tüm zamanların en büyük belgeseli olan ve daha önce görülmemiş ev videolarını ve Ayrton Senna’nın genç yaşlarındaki arşiv görüntülerini barındıran bu inanılmaz sürüm, izleyicilere bu büyüleyici insanı daha iyi anlamasını sağlıyor.
Efsanevi bir sporcunun sıradan, dramatik ve müthiş yarış kariyerinin her yüksekliğini ve düşüklüğünü deneyimleyin. Bu, sırayla ruhsal, şiddetli vatansever, yarış pistinde özel ve yoğun bir şekilde rekabet edicidir.
Üç kez dünya şampiyonu Imola’da 1994’te öldürüldü, ancak hayatının parlaklığı bu yıl büyük ekranın başarılarından biri olan belgeselde ele geçirildi.
Statüsü, pek çok hayırsever eserin isminde devam ettiği yerli Brezilya’sında yok oldu.

    Salıverilmeyi kutlamak için, size Silverstone yarış pistinde Nissan GT-R sürmenizi ve Virgin Experience Days’ın iznini veriyoruz. Daha fazla bilgi www.virginexperiencedays.co.uk/silverstone-nissan-gt-r-thrill adresinde mevcuttur. Heyecan verici bir yolculuk ve kazanan artı üç koşucu da muhteşem Senna DVD’sinin bir kopyasını alacak.
Kazanma şansın için şu soruya cevap ver:
Senna hangi uyrukluydu? Cevabınızı, isminizi, adresinizi ve gündüz telefon numaranızı konu satırında Senna ile [email protected] adresine gönderin.

    Katılımcılar geçerli bir ehliyetle 17 veya üstü olmalıdır. Kazananlar, Pazar günü gece yarısına kadar alınan tüm doğru girişlerden seçilecek.
Normal Express kuralları geçerlidir.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.