Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Sendikalar emeklilik grevine karşı uyardı

  • Listed: 30 Mart 2018 22:48

Escort İlan Açıklaması

Sendika liderleri, emekli maaşı konusundaki acımasız ihtilafta gece yarısından greve gitmeye başlayacaklar. Sendika liderleri, sonbaharda yapılan açıklamada, devletin emekli maaşı ve maaşlarını kaldırmaya yönelik tedbirlerle daha da kötüleştiği konusunda uyardılar.
Lollipop bayanlar arasında değişen iki milyona yakın işçi ve çöp toplayıcılarını hava tahmincileri ve nükleer fizikçiler, 1979 kışında yaşanan rahatsızlıktan bu yana en büyük sanayi huzursuzluğunun 24 saatlik bir yolculuğuna çıkacaklar.
Birmingham Kadın Hastanesi’ndeki hemşireler, sağlık görevlileri, temizlik görevlileri, hamallar ve resepsiyon görevlileri ve Mersey Tüneli’ndeki işçiler gece yarısı saatlerinde yürüyüşe çıkanlar arasında olacak. Picklet hatları okullar, mahkemeler, hükümet binaları ve iş merkezleri dışında monte edilecek, Heathrow da dahil olmak üzere havalimanlarında uzun kuyruklar oluşması bekleniyor.
Ancak Hükümet sendikalara grevin havalimanlarındaki patlamanın etkisi konusunda yeni bir uyarı verdiği için hiçbir şey yapamayacağını söyledi.
Kabine Dairesi bakanı Francis Maude, Bakanlar Kurulu toplantısında anlaşmazlığa ilişkin bir güncelleme yaparak, ayrı emeklilik planları konusundaki görüşmelerin devam ettiğini söyledi. Savunma Bakanlığından “önemli” bir sayı da dahil olmak üzere, “önemli” sayıda memurun grevde bulunan Sınır Ajansı personelini kapsayacak şekilde gönüllü olduğunu söyledi.
Başbakan’ın resmi sözcüsü şunları söyledi: “Sıralar olacak ama uygun acil durum planlarımız var ve biz insanları etkiyi azaltmak için elimizden geleni yapabilecek şekilde eğitiyoruz. Grev eylemi hiçbir şey elde edemeyecek – daha iyi olurdu görüşmelere devam etmek. ”
İskoçya’da, İşçi MSPleri desteklerini vaat ettiler ve Holyrood’ta grev hattını geçmeyecekler, Galler’deki İşçi Partisi ise pikap hatlarını geçmeyecek. GMB sendikası, grev desteğini dile getirmek için Başbakan’ın Soruları sırasında Avrupalılar’da olmasını istediğini belirttiyse de, bazı İşgücü milletvekilleri Westminster dışında grev çizgilerini geçmeyecekler.
Belçikalı havayolu şirketi Brussels Airlines, Heathrow’dan birisini Brüksel hizmetlerine iptal ederek, uçakların uçuşa dahil olduğu havayolları listesine eklendi. Orta Doğu Havayolu Etihad Havayolları ve Yunan gemisi olan Aegean Airlines, Heathrow’a bazı servisler kazandığını çoktan duyurmuştu.
Sendika liderleri, mevcut iki yıllık donma süresinin sona ermesinden iki yıl boyunca kamu sektörü işçilerine ödenen% 1 oranındaki ücretin, devlet emeklilik yaşının 67’ye çıkacağı 10 yıl öncesine kadar 10 yıl ileri sürdüğünü açıkladı. anlaşmazlığı çözmek için.
GMB sendikasının lideri Paul Kenny, “Şimdiye kadar baskı altında olan kamu sektörü çalışanlarına daha fazla ödeme yükümlülüğü getirdiği gibi, Başbakan’ın açıklamaları da bir emekli maaşı olasılığını daha da artıracaktır” dedi.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.