Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Seks probu kriket yıldızı otelden sonbaharda ölür

  • Listed: 30 Mart 2018 16:48

Escort İlan Açıklaması

1980’lerde Somerset’i ele geçiren 55 yaşındaki Peter Roebuck’un cesedi, Güney Afrika’daki Newlands’daki binanın dışında bulundu.
Avustralya’nın Sydney Morning Herald gazetesi ve TV’nin Test serisini ele alıyordu.
Bir polis tabiri, iki Oxford öğretmeninin ve saygın bir gazetecinin oğlu olan Cambridge eğitimli Bay Roebuck’un hayatını Cumartesi günü aldığını söyledi.
Rapor şunları ekledi: “Bir Avustralya yorumcusu olarak çalışan 55 yaşındaki bir İngiliz vatandaşının intihar ettiği Claremont’taki bir otelde yaklaşık 9.15pm’de bir olay meydana geldi.”
Bay Roebuck on yıl önce üç genç kriket ekibine saldırmaktan mahk coachm edildi. Askıya alınmış bir hapis cezası aldı.
Polisin sadece ölümünden birkaç dakika önce başka bir konu hakkında konuştuğu anlaşılmaktadır. Bir Cape Town dedektifinin ve cinsel suçlar biriminden üniformalı bir polis memurunun, Bay Sunning’in odasındaki Bay Roebuck ile konuştukları bildirildi.

    Bayan Roebuck’un çalkantılı olduğu iddia edilen, bir gazeteci çaldı ve şöyle sordu: “Odama çabuk gelebilir misin? Bir problemim var.”
Ama sadece birkaç dakika sonra, pencereden daldı. Polisin hala odasında olup olmadığı belli değil. Bay Roebuck olay yerinde ölü olarak telaffuz edildi.
Eski batsman KwaZulu Natal bölgesinde Pietermaritzburg’da yaşıyordu. Gençlerin üniversiteye gitmesine yardımcı olacak bir vakıf kurdu, birçoğu parasını ödediği bir evde yaşayan Zimbabwe mültecilerine gitti.
1988 yılında Yılın Kriket oyuncusu olan Bay Roebuck, 1974 ve 1991 yılları arasında 335 maçta 17.558 birinci sınıf koşu yaptı.

    Eski İngiltere’li kriket oyuncusu Derek Pringle, “Peter işkence görmüş bir ruhtu ama intiharı hala şok gibi geliyor” dedi.

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.