Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

 

 

Scot yıldızları ağrılı bariyerden oynama sözü veriyor

  • Listed: 31 Mart 2018 02:16

Escort İlan Açıklaması

Bannan, Liechtenstein’a karşı 1-0’lık galibiyetle sağ Aşil’e bir gustu gelerek dün La Manga’daki takımının HQ’sine girmişti. Patron Craig Levein için daha çok endişelenen kişi Mackail-Smith’in sıkı hamstringiydi.
Kenny Miller’ın bir kasık yıpranmasıyla Alicante’de dünya şampiyonlarına karşı yap-ya-yap-boz oyunu yapması beklenmedik bir şekilde, Brighton hitman’ın zindeliği bir oyun sahasını kapma umudumuz için hayati önem taşımaktadır.
ÜCRETSİZ HABERLER 24/7 GÜNCELLEME … TWITTER ÜZERİNDE SCOTTISH EXPRESS İZLEYİN
Ancak dün gece Mackail-Smith ve Bannan, ikisinin de hayatları için uygun ilan edileceğinden emin oldukları konusunda ısrar ettiler.
Mackail-Smith şöyle dedi: “Eminim ki bir gün sonra biraz dinleneceğim. Bu bir süre uğraşmam gereken bir şey. Sıkı hissettiğimde iyileşmeme yardımcı olan bir güçlendirme ve kondisyon programım var.

    “Ama son zamanlarda çok fazla oyun oynadım ve ona yapışmayı beceremedim ve hamstring biraz sıkıyor. Yapabileceğim hiçbir şey yok ama dinleneceğim ve iyileşmek için bir güne eminim. iyi ol.
Bannan, Zürih’ten Murcia takımına İskoçya takımını ve bir çift kırmızı antrenörü takarak takım arkadaşlarından Baz C Nesbitt adını aldı.
Patron Craig Levein şaka yaptı: “Tek istediği, arka cebinde yapışan bir şişe Irn-Bru!”
Bannan açık bir şekilde rahatsızlık vericiydi ve sakatlanması Levein’i Barry Robson, Don Cowie ve hatta Steven Whittaker ile orta sahaya atmaya itti.

    Ama 22 yaşındaki, hayatının en büyük 90 dakikasını kaçırmakla ilgili hiçbir kara düşünceyi eğlendirmek için değil: “Pazar günü uyandığımda Aşil sertti ve ayakkabılarımı alamıyordum, bu yüzden bu yüzden” ve eğitmenlerimde seyahat ettim.
“Gash yapıştırılmış ve bu kadar sıkılaştırdı. Ama bu gibi bir şeyin bana izin vermesine izin vermeyeceğim. Bu büyük bir oyun ve hepimiz de dahil olmak istediğimiz bir şey. Umarım, her şeyden daha garip geldiği için bunu tamamlayacağım. Cumartesi günü devam ettim ve hislerim bunu tekrar yapabilirim. ”
Levein, geçen sene gerçekten güçlü bir takım ruhu yaratan oyuncularının tavrından ötürü heyecanlandıracak ve her iki oyuncuya da kendilerini uygun bulduğuna ikna etme şansı verecek.

    “Craig’in yaralanması, Litvanya’ya karşı oyundan çıkmış olan hafif bir sırt problemine bağlı. Nasıl olduğunu ve biraz endişelendiğimi görmek için beklemem gerek.” Diye itiraf etti.
Aston Villa playmaker Bannan’da Levein şunları ekledi: “Salı günü iyi olup olmayacağını bilmiyorum. Topuğunun arkasında oldukça kötü bir kanadı vardı. Çocuğun çıtçıtları onun hemen arkasından kesilmişti. ”

Ad Reference ID: N/A

No Tags

No views yet

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.